• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Rehber GCPHONE IBAN ENTEGRE

Wermacht

FT Kullanıcı
26 Haz 2020
403
30
108
20
r5k div
Selam dostlar, bir ara internette araştırıp bulamamıştım sonra ben yapayım dedim ve biraz uğraştıktan sonra bu sonuç çıktı. Bu kodları satanlar varmış. Olayı kökünden çözelim o zaman :D

Öncelikle gcphone > server > bank.lua'yı açıp birkaç editleme ve ekleme çıkarma yapacağız.

gcPhone:transfer eventini şu şekilde değiştiriyoruz;
Kod:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!
Müşterimin isteği üzerine tamamen BETTERBANK'a uyarlamıştım, o yüzden 16. satır'a şu kodları ekleyebilirsiniz, bu kodlar betterbank'a son işlem eklemeye yarar.
Kod:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!
Ardından aşağıda boş olan yerlere şu kodları ekliyoruz;

Kod:
Çalışmaz ise IBAN yazanları iban yapabilirsiniz. Umarım bu paylaşımdan sonra parayla satılmaya çalışmaz. İstek ve sorunlarınız için; wermacht#2747

DF
Son düzenleme:

KeremV

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
D-Mod
7 Eki 2021
85
21
8
Jüpiter
Selam dostlar, bir ara internette araştırıp bulamamıştım sonra ben yapayım dedim ve biraz uğraştıktan sonra bu sonuç çıktı. Bu kodları satanlar varmış. Olayı kökünden çözelim o zaman :D

Öncelikle gcphone > server > bank.lua'yı açıp birkaç editleme ve ekleme çıkarma yapacağız.

gcPhone:transfer eventini şu şekilde değiştiriyoruz;
Kod:
Müşterimin isteği üzerine tamamen BETTERBANK'a uyarlamıştım, o yüzden 16. satır'a şu kodları ekleyebilirsiniz, bu kodlar betterbank'a son işlem eklemeye yarar.
Kod:
Ardından aşağıda boş olan yerlere şu kodları ekliyoruz;

Kod:
Çalışmaz ise IBAN yazanları iban yapabilirsiniz. Umarım bu paylaşımdan sonra parayla satılmaya çalışmaz. İstek ve sorunlarınız için; wermacht#2747
Yararlı paylaşım emeğine sağlık. İyi forumlar.

DF
  • Beğen
Tepkiler: Wermacht

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!