Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Forumda tarafıma ve ekibime ait olan paket satışının yapılması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayberkkys

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar forumda yapılan baran#1337 adlı kullanıcının satış yaptığı paket tarafıma ve ekibime aittir tarafımızca satışı yapılmaktadır.
Konu linkini moderatörler talep etmesi durumunda iletebilirim

Paylaştıkları görsel benim discordumdan alınmış ve yenilikler kanalımdan çekilmiştir kodlar vb tarafımıza aittir istenilen her türlü karşılaştırma yapılabilir.

Tanıtım görseline bile üşenip kendi görsellerimizi çalan zeki arkadaşlar en basitinden

Burda ki QR kodu sunucu developerimiz F FQXY (QY) tarafından içerisine benim fotoğrafım koyulmuştu.Telefon üzerinden aratıldığında zaten link olarak vermektedir.

Hırsızlık kolay bir şey fakat bunu yüzsüz gibi yapmak utanç verici üstelik bunu yaparkende utanmayıp satış konusu açıp ve yeniliklerde ki eski görsellerimin çalınmasıda değişik bir duyguymuş bunuda tatmış olduk.İyi forumlar​

Şikayetçi olduğunuz kişiyi etiketleyin.

MertBaran MertBaran açıklama yapması için konuya davet edildi.

Paket tamamı ile Tosun ve Ekibine ait satışını yapıyorlardı ben ise fivemturkte satış konusunu açtım. Eğerki konu hakkında bilgim dahilinde olmayan bişey varsa bana discord üzerinden ulaşın çözeyim direk böyle bi konu açmanız ulaşmadan çok saçma.

Tosun ve Ekibi fivemtürkte banlı değillerse kendilerini konuyu açabilirler senin maşa gibi konuyu açıp bilmediğin bir şeyin satışını yapman gerekmiyor.Eğer ki banlılarsa zaten onlara ait bir şeyin satışını yapmanda kurallar gereği yasak

Forum yetkilisi Sado Sado talep etmesi durumunda konu üzerinden gerekli kanıtları iletmeye devam edebilirim.

Kişi ile iletişime geçip ne olduğunu anlayın ardından buradan devam edelim.

Tosun ve Ekibi fivemtürkte banlı değillerse kendilerini konuyu açabilirler senin maşa gibi konuyu açıp bilmediğin bir şeyin satışını yapman gerekmiyor.Eğer ki banlılarsa zaten onlara ait bir şeyin satışını yapmanda kurallar gereği yasak

Forum yetkilisi Sado Sado talep etmesi durumunda konu üzerinden gerekli kanıtları iletmeye devam edebilirim.
Konu onların satış yapması veya yapmaması değil Fivemturk üzerindeki konuyu benim düzenleyip metin hazırlayıp bana attıkları fotoğrafları tasarıma döktükten sonra konuyu oluşturmam. Dediğim gibi paketin sizin olduğuna dair bilgiyi yeni öğreniyorum, veya size ait mi ona bile emin değilim bence discord üzerinden ulaşırsan veya buraya sana ait olduğunu atarsan çözebiliriz.

Problem arkadaşın bilgisi dahilinde değilmiş.Arkadaş mağduru diyebiliriz konuştuk ve özelden konu kaldırımını yaptı.Bu konuda kalkabilir veya kilitlenebilir konunun MertBaran'la aracılıkla konu açması dışında harici bir problem yoktur

Konu kişiler anlaşıp aralarında çözdüğünden dolayı kitlendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!