Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fast PVP Ekibi ve Forumda sürekli olarak bizi kötüleyenler hakkında

MertBaran

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Öncelikle merhabalar, zamanında benden FastPVP sunucusunu satın alıp sonrasında benim ile tartışan ve devamında her konuda beni kötüleyen kişiler hakkında eski ekip arkadaşları sayesinde birçok mesaja eriştim. Bu mesajların içerikleri BORP, RuinsPVP, Datafex Sunucusu'na vurma konusu üstüne yoğun. Bu Arkadaşlarımızın uzun bir süre bu sunucuları düşürüp prim elde etmek için çabaladıkları belli :D.

Beni üzen şeyler ise bu arkadaşların fivem platformu üzerinde halen daha satış yaparak ilerlemeleri ve halen daha insanların, bu kişilerin lafına güvenerek benim Firmam ve hakkında kötülemelere karşın bizlerden soğumaları. Bu insanlar muhabbeti olmadığı sunuculara da aynı şekilde aynı girişimlerde bulunmaktadırlar.

İnkar edecek şikayetçi olduğum kişiler hakkında grupları ve mesajları halen daha durmakta boşuna inkar edip forumda laf etmelerini istemem.

Ekran görüntüleri ve Anlatılmak istenenler :D
not: Bu kişilerin yardım ettiği hosting firması ile herhangi bir sorunumuz yoktur ve çalıştıkları firma ile bu konuşmaların bir ilgisi bulunmamakta olup kişisel Ekip gruplarındaki yazışmalardır.

Ömer Faruk ve Deleted User olarak gözüken Chivas kişisi ve altında da Çalıntı Kart lazım yazan Kayem(Muhammed B** Ş***) kişisi. Belli ki bir yere vurmaları gerekiyor bu kişilerin kendilerine çıkar elde etmek için ve çalıntı kart'a ihtiyaçları var ne yazık.
69863

Türknetten ne istediniz :(
69864

Ömer abi CC girelim dedik onuda yaptı Yol yaptı köprü yaptı daha neler, Atak istemişler onuda ayarlayacak adam neden kızdın ki Chivas abi?
69865

Kaşınmaktan kasıtları sanırsam önceden onlar ile çalışıp verim alamayıp bizler ile çalışmaları ve süper tehtidler
69866

Girişlerin Kapanınca Mikanın Sıfadı eşgali ben paylaşayım 1dk
69868 Girişler kapanınca mika anlık attı
69867

Yanıyor ya cihaz yanıyor :D Cezayir içi aktif/pasif?
69869
69870

Suç bizde aq :(
69871

Evet Cezayirin yerini bulmak biraz zor olacak ama açılır

69872

FT Vurmalıyız ne dersiniz nasıl fikir?
69874

Bu kadar @Sado veya @F3D3R4LL'e sövmenize gerek yoktu aslında. Deleted User kişisi Chivas kişisidir.
69875

Vurdun mu borp'a?
69876

BORP dene bi ya pişman olmayacaksın uga buga
69877

Herhangi bir datafex swsine vursana calisacak mi?
69878

Bende uğraşacam banane banane Ruins pevepe bizden fazla çekemez bende uğraşmak istiyom
69879

Stresserlara test ipsi olarak Datafex.com.tr'den bir ip yani benim RuinsPVP sunucumun ipsini atman hiç etik değil.
69880

Arkadaşlar ben mikayım giriş çıkışların kapandığını 2 ay sonra fark ettim ve MertBaran MertBaran Kardeşime anlık attım teşekürler iyi forumlar.

bi ton icraat var

Konu forum dışı şikayet var'a taşındı lütfen küfürlü görüntüleri sansürleyerek paylaşın aksi halde konu kapanacak.

FivemTürk'e girilmiyor girebilen var mı ? Dodis

malesef işte ortam böylelerinle dolu abi cc lazım ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!