Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FORUMDA EN SEVMEDİĞİNİZ KİŞİ KİM ?

fiveme hiç bir katkısı olmayıp 2 satır kodu birleştiremeyip paket yapan ve tek dertleri tanımadığı insanlara karşı ön yargısı olup sadece ortama ayak uydurmak için millete toxiclik yapan menfaatçi insanlar ben de illaki ilk başladığım zamanlar arkadaşlar gibi toplama bir şeyler yapmışımdır fakat o kadar bilgim ile insanlara sallamadım şuan bana sallayan çoğu kişiden çok kod bilgim vardır fakat halen çok şükür ilk günkü gibi toxic biri olduğumu düşünmüyorum

fiveme hiç bir katkısı olmayıp 2 satır kodu birleştiremeyip paket yapan ve tek dertleri tanımadığı insanlara karşı ön yargısı olup sadece ortama ayak uydurmak için millete toxiclik yapan menfaatçi insanlar ben de illaki ilk başladığım zamanlar arkadaşlar gibi toplama bir şeyler yapmışımdır fakat o kadar bilgim ile insanlara sallamadım şuan bana sallayan çoğu kişiden çok bilgim vardır fakat halen çok şükür ilk günkü gibi toxic biri olduğumu düşünmüyorum
1 Yıldır yetkiliyim ve bir yıldır aranızdaki kavgalar bitmiyor sorun şu ki sende kavgalı olduğun insanlarda boş insanlar değil. (iki üç gereksiz dışında) Bence artık şu kavgaları bitirmelisiniz birleşseniz çooook güzel projeler çıkartabilirsiniz. ve en büyük destekçiniz ben olacağım

1 Yıldır yetkiliyim ve bir yıldır aranızdaki kavgalar bitmiyor sorun şu ki sende kavgalı olduğun insanlarda boş insanlar değil. (iki üç gereksiz dışında) Bence artık şu kavgaları bitirmelisiniz birleşseniz çooook güzel projeler çıkartabilirsiniz. ve en büyük destekçiniz ben olacağım
Beni az çok tanıyan bilir kimse ile sorunum olsun istemem ve daha önceden bana karşı böyle sallayan çoğu kişi ile şuan aram iyi halen 373 gün önce çıkardığım paket üzerinden bana toxiclik yapmaya çalışan insanlar var sonuç olarak benim ile derdi olan toxic olmayan (çoğunluk zevk için çoğu kişiye sallayan insanlar) bunlar dışında olan kişilerin bana karşı dertlerini dinleyip çözmeye çalışım eğer bir hatam var ise o hatamı kapatmaya çalışırım eleştiriye açık bir insanım fakat halen gelip bana 373 gün önceki mevzudan bahsetmeyin lütfen sonuç olarak ben bu ortam üzerinde aylarını yıllarını harcamış biriyim (lafım sana değil SleekAssassin35 SleekAssassin35 )

Beni az çok tanıyan bilir kimse ile sorunum olsun istemem ve daha önceden bana karşı böyle sallayan çoğu kişi ile şuan aram iyi halen 373 gün önce çıkardığım paket üzerinden bana toxiclik yapmaya çalışan insanlar var sonuç olarak benim ile derdi olan toxic olmayan (çoğunluk zevk için çoğu kişiye sallayan insanlar) bunlar dışında olan kişilerin bana karşı dertlerini dinleyip çözmeye çalışım eğer bir hatam var ise o hatamı kapatmaya çalışırım eleştiriye açık bir insanım fakat halen gelip bana 373 gün önceki mevzudan bahsetmeyin lütfen sonuç olarak ben bu ortam üzerinde aylarını yıllarını harcamış biriyim (lafım sana değil SleekAssassin35 SleekAssassin35 )
FivemTR :)

fiveme hiç bir katkısı olmayıp 2 satır kodu birleştiremeyip paket yapan ve tek dertleri tanımadığı insanlara karşı ön yargısı olup sadece ortama ayak uydurmak için millete toxiclik yapan menfaatçi insanlar ben de illaki ilk başladığım zamanlar arkadaşlar gibi toplama bir şeyler yapmışımdır fakat o kadar bilgim ile insanlara sallamadım şuan bana sallayan çoğu kişiden çok kod bilgim vardır fakat halen çok şükür ilk günkü gibi toxic biri olduğumu düşünmüyorum
Bakitelli abim haklı konuşmuş

Kısaca ibne diyebiliriz bu kişilere ama şöyle açıklayabilirim. Sunuculara girip hatalarını ve buglarını yüzlerine vurup kendi ürününü sorunsuz adıyla tanıtanlar.
Önyargısı evereste yatanlar. Kendisini insandan fazla bişey sananlar. Başımıza Polat V2 kesilenler. Bunların FivemTürkiyede yeri yok. Bazıları maske takıp iyi adıyla dolaşsada genel olarak temiz topluluğuz. Sadece karşımıza ibneleri çıkıyor. İyiler göze gözükmez çünkü genelde.

Konuyu hortlatmış olabilirim gözüme 2-3 şey çarptı.

2-3 Gereksiz lafını bana mı söylediniz bilmiyorum SleekAssassin35 SleekAssassin35 ama ben toxic birisi değilim ve kimseyi kötülemem yani gereksiz birisi olduğumu düşünmüyorum.

B BakiTelli Kanka şu zamana kadar paket veya eklenti satmadım haberin olsun (Satamadım değil bu arada satmadım yani tanıtım bile yaptığım bir eklenti yok ayrıca da FiveM'e ara verdim sadece forumlara göz atıyorum) ve profilime bakarak bunları söylediysen bu benim yeni hesabım ismimi değiştirdiğim için yeni hesap açtım ve burada da ismimi düzelttim haberin olsun.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!