Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemden yakın tarihte 14 gün falan ban yiyen ve banı açılan oldu mu?

relman

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar fivemden yakın tarihte 14 gün veya 6 gün falan ban yiyip banının süresi dolan oldu mu bir kaç sorum olucaktı.

DF
Ben 300 gün yedim paşa paşa bekliyorum 90 gün kaldı. 14 günlük banları bazen erkenden açıyorlar ( 4-5 gün kala )

DF
Ben 300 gün yedim paşa paşa bekliyorum 90 gün kaldı. 14 günlük banları bazen erkenden açıyorlar ( 4-5 gün kala )
Geçmiş olsun aslında sormak istediğim soru şu bazı forumlarda okuduğum kadarıyla 14 gün veya daha fazlası daha azı uzaklaştırma alan kişiler uzaklaştırma süreleri dolduğunda tekrardan bir Ban yiyor şu anda bende 14 gün uzaklaştırma aldım ve bitmesine 9 gün kaldı 9 gün sonra tekrardan Ban yer miyim daha fazla bir süre Yakın tarihte ban yemiş ve banı bitmiş ve şu an sorunsuz tekrardan ban yemeden oynamaya devam ederim birileri var mı veya bu tarz bir sorunla karşılaşan var mı yakın tarihte
birde 4-5 gün kala açılıyor yazmışsın daha önceden bunu yaşayan bir tanıdığın falan mı oldu yoksa sen mi yaşadın bide o olay ne zaman oldu yakın tarihte mi 4-5 gün kala açıldı birini banı.

DF
Son düzenleme:
Geçmiş olsun aslında sormak istediğim soru şu bazı forumlarda okuduğum kadarıyla 14 gün veya daha fazlası daha azı uzaklaştırma alan kişiler uzaklaştırma süreleri dolduğunda tekrardan bir Ban yiyor şu anda bende 14 gün uzaklaştırma aldım ve bitmesine 9 gün kaldı 9 gün sonra tekrardan Ban yer miyim daha fazla bir süre Yakın tarihte ban yemiş ve banı bitmiş ve şu an sorunsuz tekrardan ban yemeden oynamaya devam ederim birileri var mı veya bu tarz bir sorunla karşılaşan var mı yakın tarihte

birde 4-5 gün kala açılıyor yazmışsın daha önceden bunu yaşayan bir tanıdığın falan mı oldu yoksa sen mi yaşadın bide o olay ne zaman oldu yakın tarihte mi 4-5 gün kala açıldı birini banı.
Ben 2 defa 14 gün yemiştim. 14 gün ise banın 4-5 gün kala açıyolar.

DF
Ben 2 defa 14 gün yemiştim. 14 gün ise banın 4-5 gün kala açıyolar.
Eyvallah çok teşekkür ederim 2 defa yedim demişsin şu şekil mi oldu peki, ilk 14 gün yedin süren dolar dolmaz bir daha mı 14 gün yedin, yoksa belirli aralıklara mı 14 gün yedin. Bir kaç forumda okudum 14 gün ban bitince biter bitmez yeniden ban atıyolarmış benimde 8 günüm kaldı tekrar böyle bir şey olur mu acaba senin 14 günlük banlarında böyle bir şey başına geldi mi?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!