Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Adez Fivemden Ne Kadar Para Kazanıyor

Swindler

?????????
FT Kullanıcı
Discord
Swindler#0006
Arkadaşlar az önce discord üzerinden ADEZTR ADEZTR ile sohbet ederken bana bir itirafta bulundu ne düşünüyorsunuz?

70173

Geçen beni lamboyla almaya gelmişti gardaşım

IMG_20220206_181505.jpg

Aynen bende Ankara'nın hissedariyim aşkım

adez abimdeki para kimsede yok beyler 2 dakkada bir tebex bildirimi geliyo yeni bir ürün sattiniz diye adama

hatta yakin zamanda fivemden %18 hisse satin alicagini soyledi benden soylemesi yani gencler adam fivemi alicak

Beyler 5 tlsi olan varmı dolmuşa binicem de

Dünya kadar malınız olsun sevdiğiniz yanınızda olmayınca bir anlamı olmuyor beyler

Adez en son 18 ekran monitörden torrentten assasins creed indirip oynuyordu pc kasıyo diyede telefondan fotoğraf çekiyordu zengin mi olmuş

3090 alacağına benim arsanın yanından 5m2 yer alsaydın, şuan benim binanın yanına kömürlügünü dikiyordun ayberkim

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!