Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Fivem UpVote(Server List Boost) Nasıl İşliyor?

Erdem

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle hepinize merhabalar.
Bugün sizlere FiveM UpVote yani server list boost olayını anlatmak istiyorum.
Bunu bilmeyen arkadaşlar var ve bulamayanlara destek olmak istiyorum.
Öncelikle UpVote nedir onu anlayalım :

42696
Yukarıya doğru ok olan şeyin sağındaki fivem upvote'tur. Upvote fivem server listte diğer sunuculardan yukarıda gözükmenizi sağlar. Adamın sunucusu 500 çekse sizin sunucunuz 10 çekse adamın Upvote'u yoksa sizin varsa daha üstte görünürsünüz. Ama sizin sunucunuz x sunucusu x sunucusunun 3 upvote'u y sunucusunun da 5 upvote'u var adam sizden daha üstte görünür.

Orjinal upvote almak için :

'sitesinden aşağıya inip UpVote kısmından satın alabilirsiniz.

1 UpVote= 5 EURO'dur

Fakat discorddan veya sunuculardan insanlar daha ucuza satıyor. Bunu bug ile aldıkları için fiyatları koymayacağım.

Okuduğunuz için teşekkürler. İyi forumlar...​

Yararlı ve bilgilendirici bir rehber olmuş.​

Güzel Rehber eline sağlık. ek olarak fivemin kendi discordunu boost basarsanız da fivem list boost kazanıyorsunuz

Sunucusunu öne taşımak isteyenler için bilgilendirici bir rehber olmuş. Ellerine sağlık.

Güzel Rehber eline sağlık. ek olarak fivemin kendi discordunu boost basarsanız da fivem list boost kazanıyorsunuz

O geçti diye biliyorum. Ondan dolayı belirtmedim. Hatta geçtiğini fivem discordundaki boostların aşırı azaldığından anlayabilirsiniz. Bizde atmıştık 7-8 ay önce boostu almıştık sonra biraz zaman geçtikten sonra tekrar atmıştık kazık yemiştik fivemden boost gelmemişti. Hatırlatman için teşekkürler.

Daha çok kişinin görmesi için :

Güncel

Güzel Bilgilendirme Ellerine sağlık.

Keyin yanında boost veriyor diye duymuştum var mı bçyşe bişey ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!