Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Fivem Script Lisans (YENİ NESİL)

IP çekme sitesine istek atıp, gelen veriyi whitelist ip ile eşitlediğine eminim bunun için para mı istiyorsun.. yanılıyorsam şifreli halini paylaşır mısın ?

Merhabalar, Birkaç aydır çoğu kişinin lisans sistemi aradığını gördüm ve henüz düzgün bir lisans bulduklarını görmedim.
Piyasada satılan 400 tl lik open source sistemlerden uzak durun tamamen para tuzağı + aylık 30-40 dolar vererek obfuscate almanız gerekiyor (kendim, denedim ve gördüm)
FİYATLANDIRMA
5 Script = 200 Tl
10 Script = 400 Tl
20 script = 800 Tl
İzinsiz Kullanım Log Sistemi
İp Adresi
Script İsmi
Steam Api Key
MYSQL String
Server Key
ÖRNEK BİR İZİNSİZ KULLANIM (CMD Kapatıyor)
Ekli dosyayı görüntüle 81482
İletişim : NorpFix#2486 &
BATUFLEXDALGA

Bu zamanında bedava paylaşılmış olan lisans sistemi değil mi? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum :D

başladık yine illa leak ne varsa paylaşıp ottan boktan para kazanmanızı mı engelleyelim anlamadım ki moruk

Merhaba,

Konudaki discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılmıştır.

İyi Forumlar Dilerim..

kullandığın sistemi ben sana anlatayım, web sitesi var üyelik oluşturuyorsun cart curt admin hesabı oluşturuyorsun cart curt eğer gerçekten satın aldıysan datası vardır kendine hak veriyorsun sonra lisans oluştur diye bi seçenek tarzı bir şey var gidiyorsun 1-2 tane textbox var bir tanesine ip giriyorsun bir tanesine hangi tarihe kadar devam edeceğini ayarlıyorsun ondan sonra diğerine de kodu yapıştırıyorsun sana şifreli + lisanslı halini veriyor sonra gidiyorsun onu script'e ekliyorsun, verdiği kodun içerisinde de senin girdiğin ip'yi sürekli kontrol ettiriyor üstüne üstlük eğer yine diyorum gerçekten satın aldıysan senin web sitesinden ayarladığın tarihi, lisansı kapatıp kapatmadığını kontrol ettiriyor geçmediyse kullanmaya devam ediyor, eğer lisansın kendi seçeneklerinden kapatırsan script'i yüklediğinde cmd kapatıyor

"piyasada satılan 400 tllik open source" diye başkalarına sallıyorsun, sattığın sistemi oturup kendin sıfırdan mı yazdın. geçen seneden aynı log ekran görüntüsünün aynı özelliklerinin satışının olduğu konu var onu da bulup atıyorum az sonra

bahsettiğim, kullandığın web sitesi ve log da bununla aynı
( ki bu günceli ), eski web site görüntüsünü de şöyle bırakayım

yabancı forumlarda aynısını biraz arasanız bulursunuz yapmayın gerçekten bide millete sallıyorsunuz şaka gibi daha fazla yorum yazmayacağım buraya

Tam olarak yeni nesilden kastın ne?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!