Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Fivem Kişisel Depo Script

Uygyguyu

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Uygyguyu https://discord.gg/5V
HERKESE SELAM
İLK BAŞTA BANA LAZIM OLDUĞU İÇİN İNTERNET DE BAKTIM BASİT BİR KİŞİSEL DEPO SCRİPTİ YOKTU O YÜZDEN MECBUR ARAŞTIRIP
BENİM YAPMAM GEREKİYORDU O YÜZDEN BÖYLE BASİT BİR KİŞİSEL DEPO SCRİPTİ YAPTIM QB-İNVENTORY E EVENT YOLLIYARAK CALISIYOR 1710956308844.png 1710956330927.png
client.lua nın en üst satırından konum veya depo sayısı gibi bilgileri ayarlıyabilirsiniz
1710956580608.png

Ekli dosyalar

• 1710956358370.png
    1710956358370.png
    14.4 KB · Görüntüleme: 19
HERKESE SELAM
İLK BAŞTA BANA LAZIM OLDUĞU İÇİN İNTERNET DE BAKTIM BASİT BİR KİŞİSEL DEPO SCRİPTİ YOKTU O YÜZDEN MECBUR ARAŞTIRIP
BENİM YAPMAM GEREKİYORDU O YÜZDEN BÖYLE BASİT BİR KİŞİSEL DEPO SCRİPTİ YAPTIM QB-İNVENTORY E EVENT YOLLIYARAK CALISIYOREkli dosyayı görüntüle 94051Ekli dosyayı görüntüle 94053
client.lua nın en üst satırından konum veya depo sayısı gibi bilgileri ayarlıyabilirsiniz
Ekli dosyayı görüntüle 94055

Basit bir şey arayanlar için kullanışlı, elinize sağlık

HERKESE SELAM
BENİM YAPMAM GEREKİYORDU O YÜZDEN BÖYLE BASİT BİR KİŞİSEL DEPO SCRİPTİ YAPTIM QB-İNVENTORY E EVENT YOLLIYARAK CALISIYOREkli dosyayı görüntüle 94051Ekli dosyayı görüntüle 94053
Ekli dosyayı görüntüle 94055

Eline saglik, kodlamaya yeni basliyan için iyi bir baslangic olmus.
Ufak tefek hatalar var yanliz :

1: script ismi serrver.lua ama fxmanifest de server.lua yi calistiriyorsun (ki zaten gerek de yok, server de sadece deve kadar reklam koymussun)
2: kisisel depo yazmissin ama herhangi bir kisisellestirme gormedim. ben gidip birsey koysam sen gidip onu ordan alabilirsin, kisisel depo yerine herkese açik saklama rafi gibi birsey olmus.
3: drawtext i devamli gosteriyorsun, bu yüzden resmon tavan yapiyordur. Bunun yerine uzaklik belirleyip o uzaklik icerisine girdiginde göster text i.
4: Stash isminde Türkce karakter oldugundan dolayi eger ki database de uyumlu karakter set i kullanmayan sunucu olursa o zaman da çalismayabilir, en azindan stash ismi bozulur.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!