Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem menü gelmiyor

• Konbuyu başlatan emin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 4K
bende amd kullanıyorum aynı sorun bendede var her türlü yolu denedim olmuyor. fivem resmi forumda da çözümü yok başlata gelip aygıt yöneticisine tıklayıp görüntü ve bağdaştırıcılar var oradan ekran kartını devre dışı bırakınca fivem açılıyor ancak ekran kartı devre dışı olduğundan oyunu oynayamazsın ve görüntü çok kötü çözüm bulamıyorum..

DF
Forum'da FiveM FPS Arttırma tarzı bir konum var.
Sydres Sydres hesabımda bu konuda çözümü belirtiliyor.

DF
Sorunu sonunda çözdüm bu sorunu yasayan varsa dikkatli dinlesin aygit yöneticisine giriyoruz orda görüntü bağdaşlaştirıci olacak ordan bi tane ekran kartını devre dısı birakıyoruz fivem girince düzelecektir ve oyunu kapattıyınizda yeniden acın ki pc niz kasmasın

DF
bende amd kullanıyorum aynı sorun bendede var her türlü yolu denedim olmuyor. fivem resmi forumda da çözümü yok başlata gelip aygıt yöneticisine tıklayıp görüntü ve bağdaştırıcılar var oradan ekran kartını devre dışı bırakınca fivem açılıyor ancak ekran kartı devre dışı olduğundan oyunu oynayamazsın ve görüntü çok kötü çözüm bulamıyorum..
Galiba ondan baska secenek yok şimdilik kotü mötü istiyosan oynicaksın

DF
Galiba dogru diyorsun bi servere girdim 1 fps alıyorum tek ekran kartı hiç bişey yapamıyor

DF
ben çözdüm.. Başlata tıkla ayarlara gir sistem de ekrana tıkla en altta grafik ayarları var gir oraya göz at de fiveme tıkla fivem gelecek oraya seçenekler de yükse performans a tıkla sonra kapat orayı radeon ayarlarına gel gaming seçeneğine tıkla sağ üstte ekle var ordan fiveme tıkla eklenecek kendisi oraya üzerine tıkla doku filtrelemesi var oradan yüksek performans a tıkla sonra masaüstünden fiveme sağ tıkla uyumluluk sorununu windows 7 yap. bunları yapınca açıldı bende oyuna girince grafik ayarları kötü başlayabilir hemen oyun içinden grafik ayarlarından düzeltebilrisin bende sorunsuz çalıştı.

DF
ben çözdüm.. Başlata tıkla ayarlara gir sistem de ekrana tıkla en altta grafik ayarları var gir oraya göz at de fiveme tıkla fivem gelecek oraya seçenekler de yükse performans a tıkla sonra kapat orayı radeon ayarlarına gel gaming seçeneğine tıkla sağ üstte ekle var ordan fiveme tıkla eklenecek kendisi oraya üzerine tıkla doku filtrelemesi var oradan yüksek performans a tıkla sonra masaüstünden fiveme sağ tıkla uyumluluk sorununu windows 7 yap. bunları yapınca açıldı bende oyuna girince grafik ayarları kötü başlayabilir hemen oyun içinden grafik ayarlarından düzeltebilrisin bende sorunsuz çalıştı.

e zaten ben bunu konumda belirtmiştim ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!