Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem menü gelmiyor

• Konbuyu başlatan emin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 4K

emin

Üye
FT Kullanıcı
Pc islemcisi amd ekran kartı amd laptop kullanıyorum gta 5 i çok rahat açıyor herşeyi denedim ama hala menu gelmiyor yardım edin

DF
Merhabalar,

Sorununuzu biraz daha detaylı yazarsanız yardımcı olabilirim iyi forumlar dilerim.

DF
Merhabalar,

Sorununuzu biraz daha detaylı yazarsanız yardımcı olabilirim iyi forumlar dilerim.

Fivem yukledim kurdum açınca turuncu ekranda geliyo amd nin bütün ayarlarını en yükseye getirdim fivemi windows ayarlarındanda grafik ayarınına en yükseye getirdim herşeyi yapdım ama olmuyor yardımcı olabilirmisiniz laptop um var kolay ca gta 5 oynıya biliyorum ama hem açınca sarkı seside geliyo f8 e basınca konsol da açılıyo ama menu gelmedigi icin serverlere giremiyorum

DF
Fivem yukledim kurdum açınca turuncu ekranda geliyo amd nin bütün ayarlarını en yükseye getirdim fivemi windows ayarlarındanda grafik ayarınına en yükseye getirdim herşeyi yapdım ama olmuyor yardımcı olabilirmisiniz laptop um var kolay ca gta 5 oynıya biliyorum ama hem açınca sarkı seside geliyo f8 e basınca konsol da açılıyo ama menu gelmedigi icin serverlere giremiyorum
Konu yanlış yerde olduğu için taşınmıştır.Acaba fivem'i direkt açıyorsanız, dosya konumuna git diyip fivem.exe'yi açabilir misiniz? bende işe yarıyordu.

DF
Konu yanlış yerde olduğu için taşınmıştır.Acaba fivem'i direkt açıyorsanız, dosya konumuna git diyip fivem.exe'yi açabilir misiniz? bende işe yarıyordu.

olmuyor fivem.exe de yok sadece fıvem

DF

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    99.9 KB · Görüntüleme: 20
Fivem application data'ya girip fivem'i açabilir misiniz?

DF
FiveM AMD İle stabil çalışmıyor ne yazık ki. Bazı modifikasyonlarla stabil çalıştıranlar var. resmi forum üzerindeki konu için tıklayarak ulaşabilirsin.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!