Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Fivem kasma drop sorunu

• Konbuyu başlatan Murga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 822

Murga

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar fivem basladım 2 hafta olalı eskiden ben bu oyunu yüksek grafiklerde kasma donma drop yokken oynuyorum şimdi drop flan aşırı derecede giriyor düşükte cpu kullnaımı 90 95 flan yüksek alınca gene aynı ve gpu hep 25 26 flan kullnaıyor yüksek grafiklerdede artma yok nedense bilgisayarım böyle i5 4460 8gb ddr3 1600mhz ram msi1060gaming ekran kartı var oynayamıyorum neden acaba.

Arkadaşlar fivem basladım 2 hafta olalı eskiden ben bu oyunu yüksek grafiklerde kasma donma drop yokken oynuyorum şimdi drop flan aşırı derecede giriyor düşükte cpu kullnaımı 90 95 flan yüksek alınca gene aynı ve gpu hep 25 26 flan kullnaıyor yüksek grafiklerdede artma yok nedense bilgisayarım böyle i5 4460 8gb ddr3 1600mhz ram msi1060gaming ekran kartı var oynayamıyorum neden acaba.

fivem cache klasorundekı herseyı sıl oyle dene son gunlerde bendede olmaya basladı boyle yaparak duzelttım

fivem cache klasorundekı herseyı sıl oyle dene son gunlerde bendede olmaya basladı boyle yaparak duzelttım
hocam cpu hep yüzde 90 95lerde dolasıyor fivem sil yükle flan ypatım grafik paketi vbflanda kurulu gene olmuyor

hocam cpu hep yüzde 90 95lerde dolasıyor fivem sil yükle flan ypatım grafik paketi vbflanda kurulu gene olmuyor
ramlerini yükseltmeni öneririm

16 ram yapınca ciddi ciddi mutlu oldum sen düşün yani

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!