Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem fixlenmiş hatasız disc-inventoryhud ( Paylaşım )

evet f2 de gözükmüyor ekmek felan gözüküyor tüm eşyalar gözüküyor birtek silahlar sorunlu şuanda bende sanırım nasıl düzeltebilirim

evet f2 de gözükmüyor ekmek felan gözüküyor tüm eşyalar gözüküyor birtek silahlar sorunlu şuanda bende sanırım nasıl düzeltebilirim
sadece simgesi gözükmüyor olabilir mi? yani itemin adı yazıyor mu envanterde?

sadece simgesi gözükmüyor olabilir mi? yani itemin adı yazıyor mu envanterde?
yok direk hiçbirşey gözükmüyor sadece silahlarda mevcut diğer herşey normal bilmiyorum sadece bendemi silahların hiçbiri gözükmüyor

peki database item kısmıne ekledini silahları ?

peki database item kısmıne ekledini silahları ?
direk o sql i attım sonrasında resources dosyasının içine disc-inventory attım start verdim oyuna girdim ekmekler vs gözüküyor silahlar bir tek yok normalde silahlar vardı zaten direk tab bastığımda elime geliyodu bunda slotlarda veya envanterde gözükmediği için çekemiyorum bile

Yere item attığın zaman göstermiyor sanırım

bide sqli yüklerken bunu diyor bu yüzden silahlar gözükmüyor olabilirmi sizce çözümü varsa yazabilirmisiniz hata.png

Stash'e nasıl ağırlık atıyabilirim ?

reis torpido ve yere kaydugmuz saniyesinde item verme açık sonra geri tıkladıgımızda kapanıyor ama başta koydugun gibi vere basarsan ver butonu acılıyor

DC Adresini güncellermisin ?

benim f2 menümde ekmek felan gözüküyor ama pistol felan gözükmüyor onu nasıl çözebilirim yani genel silahlar gözükmüyor onun dışında eşyalar felan gözüküyor
item eklememissindir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!