Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket FiveM 2021 Temel Paket

J Jagen Bey Pakete Meslekbak Komutu Eklemeye Çalışıyorum Ama meslekbak scripti çalışmıyor ona nasıl çözüm bulunur meslekbak komutu esx_showcommands scriptindedir. Birde Database Hexler Gözükmüyor Onu Nasıl Yaparız?

DF
Son düzenleme:
selamün aleyküm sqleye bi türlü okutamadım ben bu dbyi

DF
Ellerine sağlık Jagen güzel paylaşım.

DF
Yakın bir tarihte güncel ve detaylı düzelenmiş hali paylaşılacaktır​

DF
Herkese selamlar,

Sıfırdan temiz bir altyapı nasıl yapılır yerine sizlere fivem camiasının en güncel ve en sade altyapısını hazırlayıp sizlerle paylaşıyorum.
Bu paketi fivemturk.com sitesi dışında herhangi bir yerde paylaşılması yasaktır!
Alt yapının şu anki halinde gerekli ayarlamalar yapılıp DİSC' e uyarlanmıştır.
Ve tanıtımı bu cümleyle bitirmek isterim paket piyasadaki diğer paketler gibi baştan savma bir şekilde hazırlanmamıştır, eklentilerin başlatılma sırasından gerekli ayarlamalarına kadar detaylı bir şekilde hazırlanmıştır.

Hazırladığım alt yapıda es_extended v1 final bulunmaktadır.
essentialmode - esplugin_mysql - es_admin gibi scriptler pakete eklenmemiştir ve eklenemez' de.

Paylaştığım altyapı ile kendinizi geliştirebilirsiniz yada geliştirerek hedeflediğiniz bir fivem sunucusunu elde edebilirsiniz

Kurulum,

Öncelikle server-datanın içerisinde bulunan databaseyi HeidiSQL(Hangi programı kullanıyorsanız) okutmanız gerekmektedir.
server-data Adlı klasörün içerisinde bulunan server.cfg' ye girip lisans keyinizi ve steamwebapi keyinizi girmelisiniz.
Ve son olarak alt yapının içerisine disc olmak şartıyla kullanacağınız enventeri eklemeniz gerekmektedir

Herkese iyi günler dilerim...
pakette sıkıntı yaşamıştım paketimde sorun yok dedin ben bir hata yapmışımdır diyerek tekrar temelindeki 1 şeyi bile değiştirmeden tekrardan paket yaptım fakat aynı sorunu tekrar yaşadım

sql e karakteri kaydetmesinde rağmen npc doğuyorsun

DF
pakette sıkıntı yaşamıştım paketimde sorun yok dedin ben bir hata yapmışımdır diyerek tekrar temelindeki 1 şeyi bile değiştirmeden tekrardan paket yaptım fakat aynı sorunu tekrar yaşadım

sql e karakteri kaydetmesinde rağmen npc doğuyorsun
Dediğim gibi paylaştığım temelde bir sorun bulunmuyor, şuanda büyük bir sunucunun temeli ve bir hata ile karşılaşmadım. Oyundan çıkıp girdiğinde bir hata alıyor musun veya bu tamamen bilgisayarından kaynaklı da olabilir​

DF
Dediğim gibi paylaştığım temelde bir sorun bulunmuyor, şuanda büyük bir sunucunun temeli ve bir hata ile karşılaşmadım. Oyundan çıkıp girdiğinde bir hata alıyor musun veya bu tamamen bilgisayarından kaynaklı da olabilir​
Local olarak deneme yapmıyorum vds de defalarca denedim sorun aradım ama çözemedim dc den istek attım yarın müsait bir zamanınızda gelip bakarmısın

Dc: redvase

DF
Local olarak deneme yapmıyorum vds de defalarca denedim sorun aradım ama çözemedim dc den istek attım yarın müsait bir zamanınızda gelip bakarmısın

Dc: redvase
Arkadaş isteklerim arasında göremedim, kontrol et istersen : Jagen#5640​

DF
Paylaşmış olduğum temel paket tarafımca güncellenmiştir.
FiveM'in en güncel temel paketi olup Final sürümüne uyumlu hale getirilmiştir.
Şimdiden iyi kullanımlar.​

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!