Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk Fivem 2021 Yeni Altyapılı Boş Paket

Acaba doğum tarihi, boy yerine deneme yazdığınız için olabilir mi?
Sanmıyorum veritabanı kontrol ettiğimde o değerler varchar olarak tutulmuş yinede sayı girdiğimdede aynı sonuç hatta veritabanından kendim elle veri girdiğimde ise bu sefer bu kayıt ekranı gelmiyor fakat yinede oyuna sokmuyor awaitin script ekranında kalıyor.

Sanmıyorum veritabanı kontrol ettiğimde o değerler varchar olarak tutulmuş yinede sayı girdiğimdede aynı sonuç hatta veritabanından kendim elle veri girdiğimde ise bu sefer bu kayıt ekranı gelmiyor fakat yinede oyuna sokmuyor awaitin script ekranında kalıyor.
Dostum, sql'i düzgünce okut, kurulumu düzgünce yap. O pakette karşılaştığım şey bazen kayıt ekranı gelmiyordu onun da çaresi f8'den register yazmaktı. Düzeltip, değiştirebilirsiniz uyumluysa. Yedeğinizi almayı unutmayın.

Kurumlar eksiksiz öyle olmasa giriş bilgileri veritabanına gelmezdi bu arada giriş yaparken konsol ekranına şöyle bir hata veriyor bununla alakalı olabilir mi?
52487

Teşekkürler

Mali bu işin dehalarından Gerçekten Mükemmel biri Paylasım için tekrar tesekkürler

14.2K :)

Merhaba Sayın FivemTürk Üyeleri,

Uzun zamandır forumda yeni altyapılı boş paket arandığını gördüm ve bunun üzerine ExtendedMode tabanlı boş paket hazırladım.

KURULUM:

server.cfg açın:

1. Database Connection Kısmını Düzenlemek

set mysql_connection_string "mysql://root:sifre@localhost/fivemturk?charset=utf8mb4"

Database'de şifre varsa kalın yazıp altını çizdiğim yeri değiştirmeniz gerekiyor eğer databasede şifre yoksa silmeniz gerekiyor.

2. Steam Web Api Değiştirmeniz Gerekiyor.

Sitesinden web api oluşturup

set steam_webApiKey "değiştir" değiştir yazan yere yapıştırmanız gerekiyor.

3. Fivem Key Girmeniz Gerekiyor.

Key Oluşturup

sv_licenseKey değiştir "değiştir" yazan yeri değiştirmeniz gerekiyor.

4. Database Kurmak

Aşağıda verdiğim linkten SQL indirip kurmanız gerekiyor.

5. Baslat.cmd basarak sunucuyu açabilirsiniz

Not: Türkçeleştirmeleri yapmak size bırakılmıştır.

Not2: VirüsTotal Shellcode demesinin sebebi içinde .cmd uzantılı bir dosya bulundurması.

EKLEME: disc-inventoryhud ile uyumlamak için aşağıda verdiğim dosyayı indirip;

extendedmode --> server --> classes --> player.lua

buradaki 'player.lua' yenisi ile değiştirin.

extendedmode: The database is not initialized, please wait... şu tarz bi sorunum var

sql şifre kısmını anlayamadım

Merhaba Sayın FivemTürk Üyeleri,

Uzun zamandır forumda yeni altyapılı boş paket arandığını gördüm ve bunun üzerine ExtendedMode tabanlı boş paket hazırladım.

KURULUM:

server.cfg açın:

1. Database Connection Kısmını Düzenlemek

set mysql_connection_string "mysql://root:sifre@localhost/fivemturk?charset=utf8mb4"

Database'de şifre varsa kalın yazıp altını çizdiğim yeri değiştirmeniz gerekiyor eğer databasede şifre yoksa silmeniz gerekiyor.

2. Steam Web Api Değiştirmeniz Gerekiyor.

Sitesinden web api oluşturup

set steam_webApiKey "değiştir" değiştir yazan yere yapıştırmanız gerekiyor.

3. Fivem Key Girmeniz Gerekiyor.

Key Oluşturup

sv_licenseKey değiştir "değiştir" yazan yeri değiştirmeniz gerekiyor.

4. Database Kurmak

Aşağıda verdiğim linkten SQL indirip kurmanız gerekiyor.

5. Baslat.cmd basarak sunucuyu açabilirsiniz

Not: Türkçeleştirmeleri yapmak size bırakılmıştır.

Not2: VirüsTotal Shellcode demesinin sebebi içinde .cmd uzantılı bir dosya bulundurması.

EKLEME: disc-inventoryhud ile uyumlamak için aşağıda verdiğim dosyayı indirip;

extendedmode --> server --> classes --> player.lua

buradaki 'player.lua' yenisi ile değiştirin.

2020 nin altyapısı duruyor hala aralığın 2021 yapabilirsin güzel olur ama yinede başarılı

Galerinin zemini boşluk gözüküyor ve aşağı düşüyoruz problemi nasıl çözebiliriz. Zemin de gözükmüyor gri sadece.

Kardeşim eline sağlık paketi Türkçe yaptım kullanıyorum.

tam olarak aradığım şey, Essential_v1 ile ex_legacy'den nefret ediyorum. Tanrı seni korusun .

Bilginize: Pakette hic bir sorun yok indirdim 5 dk icinde calistirdim. Tertemiz elline saglik usta

Başlat açılıp geri kapanıyor napabilirim

player.lua günceller misiniz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!