Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FH Bilişim sorunları

• Konbuyu başlatan Konzi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 22
  • Görüntüleme 2K

Konzi

Üye
FT Kullanıcı
Key alacaksanız kesinlikle FH bilişimden almayınız, yaklaşık 30 günün 5-6 günü key sorunlarıyla uğraşmakla geçti. sürekli key inactive oluyor bilişime yazıyorum sizle alakalı diyor üstüne üstük keyimi gidip başkasınada vermişlerdi. FH bilişimden key almayın arkadaşlar milletin keyfini bekler durursunuz benim gibi.

12312312.PNG 64564.PNG

.

zartzurt bilişimleri kullanırsanız böyle olur geçmiş olsun

zartzurt bilişimleri kullanırsanız böyle olur geçmiş olsun
Malesef öyle çok yoğunlarmış o yüzden inactive oluyormuş, destek açıyorum kimse cevap vermiyor genel sohbete yazıyor bilişim kurucuları :D ben genel sohbete yazınca silip destek bakıyorlar ilginç bir yer bi arkadaşım daha key almıştı ama yok yani
68060 68061

FH bilişimden hizmet alıyorum paket olsun vds olsun key olsun gayet memnunum olayınızı anlamadım

"diğerleri zorlanıp inactive düşüyor" asflnansfkasfkjlasjkf :D yok yav çok mu zorlanıyor ah veletler ah :D

keylerini zeu development üzerinden alıp üstüne 10 tl koyup satıyorlar komikss :D 68954

"diğerleri zorlanıp inactive düşüyor" asflnansfkasfkjlasjkf :D yok yav çok mu zorlanıyor ah veletler ah :D
evet key inactve oluyordu sadece konziye ait key ve sorunu bize bildirdiği zaman düzeltiyoruz her türlü yardımda bulunduk kendisi ticket açtığı gibi cevap gelmesini istiyor burada konzi adımı kötülemeye çalışmış her şey ortada ztn adamın key hizmetinde 5 6 gün inactive olmadı abartıyor en fazla 2 gün bu sorun yaşandı arada kopmalar vs bize bildirdiği zaman düzelttik ve ayrıca bu arkadaşın farklı satıcılar ilede sorunları yaşandı isim vermek istemiyorum

Son düzenleme:
keylerini zeu development üzerinden alıp üstüne 10 tl koyup satıyorlar komikss :D Ekli dosyayı görüntüle 68954
dostum key stoğuum kalmamıştı ve başka key satıcılarıda dahil böyle durumlarda kendi aralarında ticaret gerçekleştirebilir bunun neyi komik onu anlamadım şuanki keyler bize ait lütfen her şeyden emin olmadan boş yorum yapmayın bu arada sende benim müşterimsin verdiğim hizmeti biliyorsun iyi geceler dillerim

Key alacaksanız kesinlikle FH bilişimden almayınız, yaklaşık 30 günün 5-6 günü key sorunlarıyla uğraşmakla geçti. sürekli key inactive oluyor bilişime yazıyorum sizle alakalı diyor üstüne üstük keyimi gidip başkasınada vermişlerdi. FH bilişimden key almayın arkadaşlar milletin keyfini bekler durursunuz benim gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 68059Ekli dosyayı görüntüle 68058
Merhaba dostum bu sorunu ne zaman yaşadıysan sorunu çözmedikmi çözdük ve 5 6 gün olmadı bu olay abartmayın en fazla 2 gün oldu bu olay sonra açıklık getirildi ben key inactive hiç olmadı demiyorum o ay 14 adet aktif key bulunmaktaydı hiç kimse şikayetçi deyil tek şikayet sizden geldi benim nasıl hizmet verdiğimi hizmet alanlar biliyordur ztn bu zamana kadar tek şikayetçi olan olmadı ve dolandırılma konsuu hiç olmadı olmazda burada insanlar beni kafalarında dolandırıcı olarak düşünüyor yaptığınız doğru bir şey deyil bizi eleştirebilirsiniz o konuda sıkıntı yok diğer farklı bir medya üzerinden hiç bir şey almayın diye cevaplar yazmışsınız abartarak verdiğim hizmeti bilen biliyor ztn ve diğer satıcıyada yaptığı ticarete saygısızca cevaplıyorsunuz ve onlada sorun yaşıyorsunuz burada sorunlu bizmiyiz şimdi senmi onu de bana 30 gün boyunca key hizmeti sağlandı ve ayrıca discord sunucunuz patlatıldı size yardım dahi ettik o kadar insanlar yapılan iyiliğin ne olduğunu bilmiyor artık diyeceklerim bu kadar iyi akşamlar dillerim .

dostum key stoğuum kalmamıştı ve başka key satıcılarıda dahil böyle durumlarda kendi aralarında ticaret gerçekleştirebilir bunun neyi komik onu anlamadım şuanki keyler bize ait lütfen her şeyden emin olmadan boş yorum yapmayın bu arada sende benim müşterimsin verdiğim hizmeti biliyorsun iyi geceler dillerim

bende senin müşterinim ? verdiğin hizmeti biliyorum ? ahahhakldfsmj ne müşterisi hangi hizmet ya :D bu arada doğrusu "iyi geceler dilerim" dilleme :D

Malesef öyle çok yoğunlarmış o yüzden inactive oluyormuş, destek açıyorum kimse cevap vermiyor genel sohbete yazıyor bilişim kurucuları :D ben genel sohbete yazınca silip destek bakıyorlar ilginç bir yer bi arkadaşım daha key almıştı ama yok yani
Ekli dosyayı görüntüle 68060Ekli dosyayı görüntüle 68061
normal sohbete random spam atığınız için olabilirmi acaba silmemiz gayet normal kimsenin normal sohbetinde spam atamazsınız öyle bir hakkınız yoktur ve diğer arkadaşın hiç sorun yaşamadı gayet de memnun kaldı

cidden çok boş yaptınız adamlardan 2 kere key aldım 0 sıkıntı çıktı?

knk ztn fivem mifem boş iş bak ben sana bi adana çekiyorum rahatlıyosun

normal sohbete random spam atığınız için olabilirmi acaba silmemiz gayet normal kimsenin normal sohbetinde spam atamazsınız öyle bir hakkınız yoktur ve diğer arkadaşın hiç sorun yaşamadı gayet de memnun kaldı
Kimse cevap vermediği için 15 20 dakika sunucum kapalı kaldığı için en son çare yazdığınız genel sohbete keyim kapandı yazıyorum spam atmıyorum, hizmet veriyorsanız desteğide sağlamanız lazım yukarıda Allah var kendinizde biliyorsunuz kaç kere kapandığını.

Yeterli kanıtlar atılmıştır. Konu kapatılabilir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!