Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fh bilişim sorunu

Dimitri

Üye
FT Kullanıcı
Discord
discord.gg/ninev
Öncelikle herkese merhabalar dün geceden beri yaşadığımız sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum,

Makinamız dün geceden beri kapalı ve erişim sağlayamıyoruz, yetkililere yazdığımızda cevap alamıyoruz, cevap veren kişi var lakin hüseyin beyin ilgileneceğini söylüyor hüseyin ilgilenecekse sen neden cevap veriyorsun o zaman diye adama sorarlar haklı olarak, sizlere benim gibi mağdur olan kişilerin görüntülerinide atıyorum, sorun aslında bir alt yapı sorunu olduğu lakin yetkili sandığımız kişilerin umursamamazlığı ve karşı tarafın böyle bir paylaşım yapmasına sebeb olduğu görülmüştür, bu sayede sizlerde kimle çalıştığınızı görün istedim, aşşağıdaki fotoğrafı incelerseniz fatura istemişler kesilmemiş göndermemişler bile aynı şekilde bende istedim bu onlar ile yaşadığım 2. sorun oldu daha öncesindede paket sorunu yaşamıştık, kanıt isteyene onuda atarız.
şimdi bunları savunmak amaçlı gelenler olacaktır neden bu kadar darladınız vs arkadaşlar sorundur, tabiki olacaktır hatadır tabiki olacaktır başlı başına fivem yani herşeyi sorun bizim olayımız sorununun olmaması değil bir çok kişinin mağdur olması ve discord odalarında yazacak yer olmaması kimsenın - bir yorum yapmaması için heryeri kapatmışlar kimse hakkını savunamıyor yazılanlara cevap verilmiyor, bundan sonrasında açılır açılmaz içindeki dosyalarımızı alıp fh bilişimden uzaklaşmak olacak biz mağdur olduk sizler olmayın.

Kısa bir video:

Ekli dosyalar

• FH BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI.png
    FH BİLİŞİM DOLANDIRICILIĞI.png
    370.6 KB · Görüntüleme: 97
  • dolandırılma 2.png
    dolandırılma 2.png
    348.2 KB · Görüntüleme: 94
  • image.png
    image.png
    57.8 KB · Görüntüleme: 83
  • 3333.png
    3333.png
    60.9 KB · Görüntüleme: 98
Elden sadece geçmiş olsun demek kalıyor. Konuyu ve maduriyetini paylaştığın için teşşekürler.
Ayrıca bu nasıl bir yazım şeklidir arkadaş? kurmsal değil misin sen?

HAHAHA !! büyük patladım.
.arkadaşların web sitesine bi bakayım dedim hazır templateyi php yapmışlar editlerkende
1668828103313.png
böyle bir mesaj bırakmışlar. Yaw arkadaş sslin yok daha...
diyecek çok şey varda sağlık olsun gidene üzülmeyin hakkınızı arayın.

Elden sadece geçmiş olsun demek kalıyor. Konuyu ve maduriyetini paylaştığın için teşşekürler.
Ayrıca bu nasıl bir yazım şeklidir arkadaş? kurmsal değil misin sen?
Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için,rica ederim.
eşek hoşaftan ne anlar diye bir söz var bunlarınkide o hesap bende size cevap vermesem arka tarafta müzik dinlesem 24 saat aradan sonra emin ol uslubun bu olurdu.

Kişi problemi hallettiklerini söylemişti bana sanırım halletmemişler konuyu duruma göre güncellersiniz probleminiz çözülürse

1668853806408.png

FH bilişim ile çok bir Muhabbetim olmadı Sadece 3 müşterim ilk tanıştığımızda FH de barınıyordu 2 si memnun kalmamıştı ek olarak ki key almıştı 1 müşterim adamların keyi patlak 48 lik key vermişler 128 diye sorun paketten diyorlardı kendilerinden vergi levhası istediğim zamanda cevap vermemeyi Hüseyin in başka işleri olduğunu belirttiler. Eklediğim görüntülerden anlayacaksınız zaten sözü size bırakıyorum. Hala sunucuları kapalı aynı zamanda

Ekli dosyalar

• WTF-amq.jpeg
    WTF-amq.jpeg
    111.8 KB · Görüntüleme: 72
  • FHB-key.png
    FHB-key.png
    89.8 KB · Görüntüleme: 72
  • Sunuc.png
    Sunuc.png
    32.4 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:
Kişi problemi hallettiklerini söylemişti bana sanırım halletmemişler konuyu duruma göre güncellersiniz probleminiz çözülürse

Ekli dosyayı görüntüle 79337
Pek çözüleceğini sanmıyorum verilerim kaybolduysa resmi olmayan bi firma bunu hiç bir yerde açıklayamaz
Power kablosunun yanmasıyla veri kaybı olması ayrı bi saçmalık zaten

Ekli dosyalar

• asfd.PNG
    asfd.PNG
    184.2 KB · Görüntüleme: 51
Kablonun yanması ile ilgili benim verilerimin kaybolmasının ne alakası var tamam hadi son güncellemeler gitmiştir kayıt almamıştır okey peki daha öncesi ?

Sorunun çözüldüğünü federal beye yazmışlar lakin hala tüm müşterileri bekliyor herkes mağduriyete devam bu rezilliği tüm fivemtürk topluluğu görsün istiyoruz, ve
' benim birtane verim kaybolsun açık açık yazıyorum buradan kapatsın gitsin fh bilişimi. '

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    118.9 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Yedek bile tutmuyorlar böyle firma mı olur dönüş sağlanmazsa en kısa sürede yasal yollardan şikayette bulunacağım. 1668896149629.png

Aracı firma olarak bir çok insanı uzun süre kandırmayı başardılar fakat sonunda ellerinde patladı. Bu saatten sonra ne yaparlarsa yapsınlar giden emekler geri gelmeyecek, yakında bir çok dava ile yüzleşmeye hazırlansınlar.

makinalar sıfırlandı gitti işin suyu çıktı federale halettik yazıp ardından boş makina vermeleri kadar komik bir şey yok yazık 2 kablo atıp power kablosu yandı oldu bittisi yok bu işin binlerce lira harcandı makina içindeki verilere nasıl hesap verilecek?

w community ne alaka kral
V Community bizim Fivem alanın da herşeyi satacağımız key + boost + sunucuya özel şarkı giriş videosu özel bot gibi hizmetleri ayın 1'in den itibaren sizlere sunacağımız bir alan. Şubat ortası itibari ile de bu tür mağduriyetlerden bıktığımız için kendimize ve sizlere vds - vps - dedicated server sağlayacağımız büyük bir alan haline gelecek. Güvenilirliğimiz iş ortaklıklarımızdan zaten anlaşılmaktadır.

V Community bizim Fivem alanın da herşeyi satacağımız key + boost + sunucuya özel şarkı giriş videosu özel bot gibi hizmetleri ayın 1'in den itibaren sizlere sunacağımız bir alan. Şubat ortası itibari ile de bu tür mağduriyetlerden bıktığımız için kendimize ve sizlere vds - vps - dedicated server sağlayacağımız büyük bir alan haline gelecek. Güvenilirliğimiz iş ortaklıklarımızdan zaten anlaşılmaktadır.
kral zaten bizim w community diye zaten bi community var eğer yapabiliyorsanız ismi değiştirirseniz cok güzel olur

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!