Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım EyaletHarita | Eyalet Kasaba Beta

Bana kalırsa bir tasarımcı tutarsan daha profesyonel işler çıkartabilirsin Bunun dışında herşey çok güzel

kanka her şey iyi hoş ellerinize sağlık da lütfen kendinize bir tasarımcı alın kusura bakma ama tasarımlar cidden çok kötü duruyor
ne tasarı mı ? zaten tasarım okuyorum

ne tasarı mı ? zaten tasarım okuyorum
ozaman kendini daha çok geliştirmen lazım kanka tasarım okumana rağmen böyle olması aşırı garip renkler uyumlu değil font uyumlu değil

ozaman kendini daha çok geliştirmen lazım kanka tasarım okumana rağmen böyle olması aşırı garip renkler uyumlu değil font uyumlu değil
Sagda ekledigim logolar blipleri kapatmak icindi, aslında oyle bi gorsel yok

Tasarım okuman pek birşey değiştirmez dostum göz zevki olmadıktan sonra bi anlamı yok
Goz zevki kisiden kisiye degisir, sagdaki logolar aslinda yok harita uzerinde bi gariplik varsa ona yorum yapın

ona birsey demiyorum ama bu bi tık olmamış gibi kanka
Ekli dosyayı görüntüle 65758
Anladım bu jpg dosyası olduğu için burda tam gözükmüyor, arkasında orman olan bi bekçi var, sunucunun logoları çizgi film tarzı olduğu için böyle yapıldı, diğer sunucular'dan farklı olmak adına

Anladım bu jpg dosyası olduğu için burda tam gözükmüyor, arkasında orman olan bi bekçi var, sunucunun logoları çizgi film tarzı olduğu için böyle yapıldı, diğer sunucular'dan farklı olmak adına
kanka doğrudur ama tasarım olarak fontların duruşu kullandığın maskot vs. çok garip duruyor beni yanlış anlama eleştiriyorum

kanka doğrudur ama tasarım olarak fontların duruşu kullandığın maskot vs. çok garip duruyor beni yanlış anlama eleştiriyorum
yok yanlış anlamıyorum, zaten farklı durması için böyle yapıldı

+

Goz zevki kisiden kisiye degisir, sagdaki logolar aslinda yok harita uzerinde bi gariplik varsa ona yorum yapın
Haritanın yeşil yerlerini pngye uygun bir şekilde boyayabilirsin ( logoların aslında olmadığının farkındayız )

+

+

+

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!