• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Tanıtım EyaletMapŞehirYok | Eyalet Kasaba Beta

Cornado

FT Kullanıcı
17 Tem 2021
448
28
73
23
discord.gg
Discord
Fatihbaa#5936
66098

Ufak bi aradan sonra paylaşımlara ve projeye devam etme kararı aldık, bugun ki tanıtım 'şehir yok' iyi seyiler!

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Son düzenleme:

Trojen

FT Kullanıcı
12 Ara 2020
550
75
138
Discord
trojendaddy#0147
hadi bakalım ortak

xrn44

FT Kullanıcı
4 Ara 2020
5
2
73
Dostum bayadır foruma girmedim, ufak bir gezineyim dedim ve gözüme eyalet ile ilgili tanıtımlarınız çarptı. Görünüşe bakılırsa iyi gidiyorsunuz. Ama ufak bilgilendirme yapsanız hiç fena olmaz. Açılışa daha ne kadar var? veya şimdiden açılmış ve duyurularınızın paylaşıldığı discord sunucunuz vs. var mı?

Cornado

FT Kullanıcı
17 Tem 2021
448
28
73
23
discord.gg
Discord
Fatihbaa#5936
Dostum bayadır foruma girmedim, ufak bir gezineyim dedim ve gözüme eyalet ile ilgili tanıtımlarınız çarptı. Görünüşe bakılırsa iyi gidiyorsunuz. Ama ufak bilgilendirme yapsanız hiç fena olmaz. Açılışa daha ne kadar var? veya şimdiden açılmış ve duyurularınızın paylaşıldığı discord sunucunuz vs. var mı?
Öncelikle sağolun discordu paylaşmak yasak olduğu için paylaşmadım. İmza kısmımda Eyalet'e tıklayarak discordumuza giriş sağlayabilir veyahut pm yolu ile iletişim kurup atabilirim

xrn44

FT Kullanıcı
4 Ara 2020
5
2
73
Öncelikle sağolun discordu paylaşmak yasak olduğu için paylaşmadım. İmza kısmımda Eyalet'e tıklayarak discordumuza giriş sağlayabilir veyahut pm yolu ile iletişim kurup atabilirim
İmza kısmınızdan discord sunucunuza girdim. İlginiz için teşekkür ederim.

Avezone

FT Kullanıcı
15 Mar 2020
207
28
98
21
Usta bi şehir vardı ya o artık yok

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!