Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Eyalet Bilgilendirme/Sızıntı

• Konbuyu başlatan Cornado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 68
  • Görüntüleme 3K

Cornado

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
Fatihbaa#5936
65777

Öncelikle selamlar, uzun zamandır üzerinde çalıştığım Eyalet isimli sunucuma bir adet sc eklemek istedim. Fakat bu indirdiğim sc bütün paketin elimden gitmesine neden oldu. Paket hakkında bir bilgim yok sızdırılma ihtimali yüksek, vds firmasıyla görüşme halindeyim lakin windowsun çöktüğünü ve verileri kurtaramıcaklarını bildirdiler. Önemli bi proje üstünde çalışıyosanız ve hep güncelleme halindeyseniz sizlere bir tavsiyem var hergün projenizin yedeğini alın ve safe durumda tutun.

Kayıplar;

Moteller
Telefonlar
Envanter
Haritalar
Yollar
Sheriff araçları
At arabası
Eyer'li at modelleri

Bu durum projeyi 2 ay geriye çekmiş durumda..

Geçmiş olsun ama bu scripti hem ben kullanıyorum hem de aktif bir RP sunucusu kullanıyor hiç sorun yaşamadım

Geçmiş olsun ama bu scripti hem ben kullanıyorum hem de aktif bir RP sunucusu kullanıyor hiç sorun yaşamadım
bu dosyayı indirmeden önce herşey süper çalışmaktaydı ve 1 haftadır hiç bişey indirmemiştim. Bu dosyayı indirdikten ve sunucuyu startladığım anda vds koptu daha giriş sağlayamadım

Yani sunucu nasıl gitti onu anlamadım oyuna girdikten oynadıktan sonramı gitti sunucu
indirdiğim dosyayı ekledikten sonra suncuyu açtım ve açtıktan sonra otamatik vds ile bağlantım kesildi daha sonra hiç giriş sağlayamadım 4 5 dakika oynadıktan sonra sunucu kapandı ve hiç bi türlü iletişim kuramadım sunuclya

indirdiğim dosyayı ekledikten sonra suncuyu açtım ve açtıktan sonra otamatik vds ile bağlantım kesildi daha sonra hiç giriş sağlayamadım 4 5 dakika oynadıktan sonra sunucu kapandı ve hiç bi türlü iletişim kuramadım sunuclya
Bilmiyorum ben localhost ile şuanda oynuyorum sorun yok gibi

keşke dosyayı startlamadan önce kodlara baksaydın o script lisanslı ve tüm kodları şifreli, geçmiş olsun

Yani bu script neredeyse 3 aydır bilgisayarımda
firmayla görüştüğüm takdirde en son indirdiğiniz şeyden dolayı olabilir dediler. Yakşalık 1 aydır hiç bi şey indirmiyodum. indirdiklerim kendi bilgisayarımda yaptığım tasarımlardı public olarak bi tek bu sc yi indirdim

Öncelikle merhaba, Sunucunuza böyle bir dosya herhangi bir şey yapamaz.

Kodları da inceledim biraz lakin dediğim gibi bu eklenti bir sunucuyu çökertecek hiç bir şey yapamaz.

Sunucu sağlayıcınız her kim ise onunla iletişime geçin.

Biz DATAFEX olarak sunucuların her gün yedeğini alıyoruz ücretsiz bir şekilde ve son 3 günü hafızamızda tutuyoruz.

Sunucu sağlayıcınız olan firma ile iletişime geçin ve yedeğiniz varsa isteyin genelde ücretli olarak sunulur tüm firmalarda.

Bu problem o sunucunun disk'i, veya yüklenmiş olan ISO ile kaynaklı olabilir.

Eğer ISO kaynağı crackli lisanslı olması için warez bir ISO ise bu tür problemler normaldir.

Virüs programı taraması sonucu;

65778

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!