Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Esx inventory'den Disc inventory'e geçiş !

• Konbuyu başlatan enesmt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 2K

enesmt

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba ben test sunucumda esx inventory altyapısıyla oluşturulmuş bir paket üzerine çalışmaktayım, disc'e geçmek için neler yapmam lazım ?
Örn: items databasesini kurmak gibi(sallıyorum)

DF
Merhaba ben test sunucumda esx inventory altyapısıyla oluşturulmuş bir paket üzerine çalışmaktayım, disc'e geçmek için neler yapmam lazım ?
Örn: items databasesini kurmak gibi(sallıyorum)
Çoğu şeyini değiştirmen lazım, öncelikle WEAPON sistemli tüm şeylerini unut, hepsi iteme geçicek. Polis silah satın alma yerlerini kasalarını halledeceksin. Aynısını artık hangi mesleklerin varsa yapacaksın. Sonrasında fix atmayı deneyeceksin, artık çoğu yerde fixi geziyor. Sonrasında ise market sistemlerini halledeceksin ki ben 99kr-shop öneriyorum. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

DF
Çoğu şeyini değiştirmen lazım, öncelikle WEAPON sistemli tüm şeylerini unut, hepsi iteme geçicek. Polis silah satın alma yerlerini kasalarını halledeceksin. Aynısını artık hangi mesleklerin varsa yapacaksın. Sonrasında fix atmayı deneyeceksin, artık çoğu yerde fixi geziyor. Sonrasında ise market sistemlerini halledeceksin ki ben 99kr-shop öneriyorum. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Çok teşekkürler, silah vermek için giveitem üzerinden verilebiliyor mu ?

DF
kendin yapmanı öneririm

DF
Ücretli bir şekilde disc uyumlu satıyorlar ama ben ücretsiz disc uyumlu pakedee rastlamadım. PolatBaskan diye bir arkadaş ücretsiz disc uyumlu veriyordu paket ama o da linki yenilemedi indirme linki kırık. İnternetten biraz yardım alarak kendin yapmalısın bence; kolay gelsin, iyi forumlar.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!