Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Ekstra Detaylı Bank Soygunu

Eşyaları satacak yeri olmayanlar,bulamayanlar herhangi bir pawnshop ile itemleri sattırabilir.

DF
Para, altın veya elmas toplarken gaz başlayınca teleport sorununu halletim github dan son versiyonu alabilirsiniz.

DF
Gta 5 teki gibi tıklayarak toplamalı yapmaya çalışıyorum, çok zaman aldı bu haline getirmek ve hala tam hazır değil, bitince ekleyecem soyguna.

DF
Bu arada videoya eklemeyi unuttum ama toplamayı bıraktıktan sonra kaldığın yerden devam edebiliyorsunuz toplamaya.

DF
Eline Sağlık Başarılı ?

DF
Ekli dosyayı görüntüle 9197
böyle kaldım bilen varsa söyleyebilirmi çözümü ?
Yükleme barı çıkmıyorsa sorun progressBars dadır (ya yüklü değildir ya da startlı değildir), eğer bar çıkıyor ama sonsuza kadar yanma efekti geliyorsa mythic_notfiy ya yoktur, ya starlanmamıştır ya da eski versiyonu yüklüdür. Eğer eski versiyonu yüklüyse f8' de no such exports Send Alert hatası alırsınız. utk_ornateheist/client.lua içindeki bütün SendAlert leri DoHudText yaparsan mythic_notify sorunu çözülür.

DF
Ellerine Sağlık :)

DF
hocam id_card ile 2.kapıyı açınca kapı kilidi açılmıyor. nocliple geçiyorum hadi orayı ama aşşağıdaki kasa kapısı da laptopla şifreyi kırdıktan sonra o da açılmıyor. nasıl hallederim bu sorunu

DF
Son düzenleme:
hocam id_card ile 2.kapıyı açınca kapı kilidi açılmıyor. nocliple geçiyorum hadi orayı ama aşşağıdaki kasa kapısı da laptopla şifreyi kırdıktan sonra o da açılmıyor. nasıl hallederim bu sorunu
Bana ayrıntı vermen lazım, hatanın ne olduğunu tahmin edemem. f8 de ya da server konsolunda hata varsa at.

DF
Bana ayrıntı vermen lazım, hatanın ne olduğunu tahmin edemem. f8 de ya da server konsolunda hata varsa at.
düzeldi hocam. eğer sorun olan arkadaşlar olursa kurduktan sonra sunucuya girip çıkıp sunucuyu reslesin düzeliyor tamamen düzene giriyor. ellerine emeğine sağlık on numara bir script olmuş.

DF
Gerçekten başarılı bir script, eline sağlık.

DF
En son güncellenen ESX i kullanan kişiler ESX.Game.GetClosestObject() fonksiyonunda hata alıyorlardı, o fonksiyonu kaldırıp native fonksiyon ekledim, github da var son hali.

DF
Servera kurdum sorunsuz çalışıyor readme olsun clientler olsun çok açıklayıcı olmuş +respect

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!