Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Ekstra Detaylı Bank Soygunu

Gold barı nasıl satıcaz ?
Gold bar satma gibi bir işlemi olduğunu zannetmiyorum. Rol içinde satabilirsiniz belli bir ihtimal veya craft malzemesi yaparsınız vb.

Gold bar satma gibi bir işlemi olduğunu zannetmiyorum. Rol içinde satabilirsiniz belli bir ihtimal veya craft malzemesi yaparsınız vb.
Şuan test ettiğimde kapı açılmaya çalışıyor ama geri atıyor yani açılmıyor.
En aşşağıdaki banka kapısı.

Şuan test ettiğimde kapı açılmaya çalışıyor ama geri atıyor yani açılmıyor.
En aşşağıdaki banka kapısı.
Bende öyle bir sorun yok. Belki esx_doorlock veya esx_doorlock_mhacking scriptinde o kapıyı kapatabilir

Ordaki kodinatları bulup silmeniz lazım.

Sorun çözülmüştür.

İlk kapıdaki termal bugda kalıyor kapı açılmıyor

Okudum startları sırasıyla verdim

Olabilir tekrar inceleyeyim

olay sadece startlarda değil, büyük ihtimal mythic_notify veya progressBars kısmında hata var
Parayı topladıktan sonra bir yere ışınlanıyorsun ve ölüyorusn sanırım kordinatlarda bir problemi var

Sorun bendeki notify'dan kaynaklanıyormuş. Sorunsuz çalıştı teşekkürler

Scripti birazcık güncelledim:
- Kapı kilit sistemi tamamen yeniledim, artık daha temiz ve hepsi birlikte senkronize çalışıyor,
- Server ilk bağlanmada 3D textlerin gözükmemesi ve dolayısıyla soygun başlatılamamasını düzelttim.
Github dan çekebilirsiniz güncel halini.

Scripti birazcık güncelledim:
- Kapı kilit sistemi tamamen yeniledim, artık daha temiz ve hepsi birlikte senkronize çalışıyor,
- Server ilk bağlanmada 3D textlerin gözükmemesi ve dolayısıyla soygun başlatılamamasını düzelttim.
Github dan çekebilirsiniz güncel halini.
Ben bu banka soygununda birazcık editlemeler yaptım. örnek, bazı kapı süresini felan yaptım Türkçeleştirdim. Şimdi yenisini indirsem Tekrar hepsini yapmam mı lazım?

Ben bu banka soygununda birazcık editlemeler yaptım. örnek, bazı kapı süresini felan yaptım Türkçeleştirdim. Şimdi yenisini indirsem Tekrar hepsini yapmam mı lazım?
eğer Utku'nun banka soygununu kullanacaksan evet.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!