Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Ekibimle sunucu arıyoruz

MatiasDevrim145

Üye
FT Kullanıcı
Ailesiz, kartelsiz, yakın dövüş silahları ve tabanca vesairenin fazla pahalı olmadığı, kısacası ekonomide aşırıya kaçılmayan ve p2w olmayan bir sunucu arıyoruz. 8 Kişilik bir ekibimiz var Arcade veya Hard olması önemli değil.

61296 61297

ekip arıyorum yer varsa Luapoid#0001 yazışalım

Merhabalar. Stars community çatısı altında bir sunucu açıyoruz ve arcade bir sunucu suncuda aile, kartel, baron yoktur, sadece gang üzerine kurulu sizi sıkmayacak bir ekonomi vardır her gün farm yapmanıza gerek olmaz yakında açılacağız iletişim için discord: wezyst#0003

Discord adresim centaura#2882, profilimde Mad Roleplay projesine ulaşabilirsin.

Yeni açılacak sunucumuz tam sizin istediğiniz gibi müsait olursanız gelin konuşalım Dc: 'Serkannn#0006

Herkese iyi forumlar arkadaşlar.

H4RP adlı sunucumuzun whitelist başvuruları açılmıştır. Ve sunucumuza hard rol yapabilen ekipler arıyoruz.
Ekiplere Mekanik, Burgershot, Hotdog ücretsiz bir şekilde sağlanacaktır. (Bağış sunucumuzda bulunmamakta, bu yüzden işletmeler ücretsiz. Oyun içerisinde vergilendirme olacaktır.)

Eğer 18 yaşının üzerinde iseniz ve kaliteli rol yapabileceğiniz bir ortam arıyorsanız, sizi aramızda görmekten memnun oluruz.

Sunucumuz 27.08.2021 tarihinde, saat 20.00'da açılacaktır.

Rolüne güvenen ve kendine kaliteli rol yapabileceği bir sunucu arayan herkesi sunucumuza bekleriz.

Aile - Kartel, Modlu Arabalar, Raconsal Roller YOK :)

Hard RP

Slusher#1773 eklerseniz görüşelim.

--------------------------------------
- 99 ROLEPLAY V2 WİPE:27.06.2021
- 7/24 AKTİF YONETİM EKİBİ

- +80 FPS İLE AKICI OYUN KEYFİ
- MARKALI KIYAFET VE ÇANTALAR
- AİLE VE ÇETELERE ÖZEL MALİKANE
- ÇETELERE ÖZEL HOODLAR
- ÇETELERE ÖZEL BANDANA SAVAŞI

- ÇETELERE ÖZEL GELİŞMİŞ TACO SAVAŞLARI
- AİLELERE ÖZEL MESLEKLER
- AİLE VE ÇETELERE ÖZEL YARDIM PAKETLERİ(CARTEL BARON YOKTUR...)
- DAHA ÖNCE GÖRMEDİĞİNİZ SCRİPTLER
- GELİŞMİŞ SCRİPTLİ İŞLETMELER
- BİR BİRİNDEN GÜZEL GELİŞMİŞ WHİTELİST MESLEKLER
- DLC+MODLU ARAÇLAR

- İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ
- KALİTELİ ROLLER !
- KALİTELİ SES EFEKTLERİ İLE
- EN İYİLERİN ADRESİ ```
-
-

Cem#4598 discord üzerinden eklerseniz daha detaylı konuşabiliriz. Aile, kartel gibi rollerin olmadığı bir sunucuyuz. Silah konusunu ise eklediğinizde anlatabilirim.

Ardent but Rip#2401 ekleyip yazarsanız görüşebiliriz aile baron vs yoktur.

Cry#3841 sade arcade fun. Düşük paralarla oynanan ekonomi fazlası için beni ekleyebilirsiniz.

Hala sunucu arıyorsanız görüşelim. baby drags#2380

Benim ile iletişime geçebilirsiniz. EDRP V2 paketimiz mevcut sıkılmayacağınız sosyal ortamımız mevcut . HOKA#0928

Cem#4598 discord üzerinden ekleyip mesaj atarsan detaylı bir şekilde konuşabiliriz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!