Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz 6 Kişilik Ekibimle Sunucu Arıyoruz.

**EdgeRP; 23.05.2021 tarihinde açılan, rol altyapısı arcade ve hard rollerin ortaya karışık bir şekilde tamamen karşılıklı rol kalitesinin ön planda tutulacağı şekilde ayarlanan bir FiveM sunucusudur.**

```Sunucumuzda çete ve ekip mantığı bulunmakta. Bu ekip mantığını da bilmeyenler için özetlemek gerekirse 'Ekipler; legal veya illegal olaylarla ilgilenen, illegal eylemler içerisinde bulunsa bile kendini çevreye legal olarak gösterebilen oluşumlardır. Ekip olduğunuzda sivillere 'Ben ekibim şunu sana yaparım.' gibi üstünlük sağlama söz konusu olamaz.' mantığında ilerler. Ekip ve çetelerin yanı sıra sivillerin de ön planda tutulduğu bir rol ortamını görebilirsiniz. Bunun yanında legal oluşumların (LSPD, SAMS, Blaine County Sheriff's Office) da alımları açık durumdadır. Paket olarak ise her türlü oyuncularımızdan gelen istek&öneri doğrultusunda geliştirilmeye açık, geliştirilmeye devam eden, craft sistemi ve envanteri ile ön plana çıkan bir paket kullanılmaktadır.```

**Daha fazlası ve merak ettikleriniz için:**

Başvuru durumu: AÇIK

6 kişiyiz, solo illegal veya crew rolu yapabileceğimiz bir sunucu arıyoruz,

Defender#5427

Eğer hala arayışınız aktif ise yeni açılacak olan sunucumuzda ekibinizi ve yapacak olduğunuz rolleri görüp keyif almak isteriz detaylı bilgi için discordumuzu bırakıyorum

6 kişiyiz, solo illegal veya crew rolu yapabileceğimiz bir sunucu arıyoruz,

Defender#5427

VALENTİNE CİTY

+ | Alımlarımızda +18 yaş ve 200 saat fivem arıyoruz.
+ | Los Santos temalı sosyal odaklı sunucudur.
+ | Sunucumumz funRP,arcadeRP veya hardRP değildir.
+ | Sunucumuzda ekonomi tam tadındadır bunun nedeni sıradan bir arabayı almak için çok çalışmanıza gerek yok ama lüks veya lüks sayılabilecek araçları almanız epey zamanınızı alacaktır. Aynı zamanda sunucumuzda sezon araçları diye bi paket var. Eminim geldiğinizde gördüğünüzde beğeneceksiniz. Gta IV araçlarını Gta V'e getirdik.
+ | 13.000'den fazla kıyafet seçeneği ile çok güzel kombinler yapabilirsiniz.Kadınlara özel kıyafet paketimiz de mevcuttur

+ | Sunucumuzdaki bütün evler satın alınabilir. Eğer çok zenginseniz Amerika'daki gibi Hollywood'dan ev alabilirsiniz veya orta halli bir amerikalı iseniz mirror park'tan ev satın alabilirsiniz. Eğer çok fakir ve ghettoda yaşayan biri iseniz comptondan ev alabilirsiniz. Sunucumuda kesinlikle burası benim hoodum gibi söylemlerin olmadığını söylememize gerek yok. Compton fakir bir beyaz da yaşayabilir. Bunu da unutmayalım.
+ | FPS optimizasyonu ile 20-30 fps alan arkadaşlar sunucuda rahatlıkla 40-50 fps alabiliyorlar.
+ | Sunucumuz Fivem'de artık kaliteli bir roleplay sunucusu bulamadığımız ve bizim gibi bulamayan kişiler tarafından kurulmuştur. En büyük amacımız herkesin rol yapabileceği ve kalitemizi koruyarak bir çok insanı eğlendirmektir. Sunucumuz fiveM'de bir çok sorun yaşayan OYUNCULAR tarafından kurulmuştur. Oyuncunun halinden oyuncu anlar mantığı ile her zaman isteklerinizi ve sunucunun ihtiyacı olan her scripti kısa sürede getirmeye çalışan bir kadromuz vardır. Oyuncuların genelde yaşadığı sunucu rol kalitesi sorunu, EGO dolu yetkili ekipleri, donaterların GOD-RP yaptığı low-RP sunuculardan sıkıldığımız için böyle bir sunucu kurmak istedik. Sunucunun en büyük amacı insanların kaliteli bir rol ortamında sorunsuz ve adil bir şekilde rol yapıp, eğlenmesini sağlamaktır. Sizde yukardaki sorunlardan sıkıldıysanız Valentine City'nin kapıları size sonuna kadar açık.
+ | Southside bölgesinin kendine has kuralları vardır. (örn: Hit & Run ve Face to Face vb.) + | Ekip alımlarımız vardır. Ekip kurduktan sonra rollerini yapacak ekiplerin Racon ve Mafyavari roller yapmalarını kesinlikle yasaklıyoruz.
+ | +300 civarında satın alınabilir ev olup bunları IKEA ile kendinize uygun tasarlayabilirsiniz.

discord.gg/valentinecity

Selamlar!

2019 Shine City adı ile 1.5 sene hizmet vermiş olan sunucumuz yeni yüzü Prime V ile tekrar karşınızda. FiveM platformunda uzun saatlerini harcamış eski oyuncular olarak özlenen rol ortamını hayata geçirme kararıyla tekrar gün yüzüne çıkmış olan PrimeV, çoğunluğu rol odaklı oyun planıyla hayata geçirilmiş durumda. Oyuncuların katkısı ile rol yaparak zenginleşecek olan sunucumuzda sıkıcı ve klasik rollerden çıkarak, oyuncu gözü ile bakarak şehre dönüyoruz. İçinizdeki isteği ve arzuyu açığa çıkaracak olan Prime V ekibi olarak yaşatabileceğimiz en iyi rol deneyimi sunmak için sizleri yanımıza bekliyoruz.

discord.gg/oldrp discord.gg/oldrp discord.gg/oldrp discord.gg/oldrp discord.gg/oldrp 32f323f223f32f.png

DoDo#7104 Discordumu buraya bıraktım Rota roleplay ve aile racon low rp yoktur +17 ve üstü serverdır.

Hocam bizim sunucu hard rp ve yaş ortalamasının en az 18 yaş üstü dür baron kartel aile gibi roll er yok bi çok yayıncıda gelicek sunucumuza sizide görmek isteriz sesli konuşsak daha sağlıklı olur şu an dc miz herkese kapalı ama isterseniz bana bu dc ismi üzerinden ulaşa bilirsiniz ZakkraEND#1234 paketimiz QB paketdin 0 dan yazılan scriptler var dc linkimiz

discord.gg/leax sunucumuza girip mülakat beklemeye gelirseniz sizinle konuşmak isteriz

Merhaba Sunucu Arıyormuşssunuz Buyrun Sunucumuza Bekleriz

-Öncelike Hepinize Merhaba Discord Sunucumuza Hoş Geldiniz. Aklınızda Sorular Oluşabilir Bunları Cevaplamak İçin Bizler Varız. Çok Normal Bir Şekilde Siz Kimsiniz Diye Kendi Kendinize Soruyor Olabilirsiniz ?

Biz Kimiz?: JustV Yönetim Ekibi Olarak Hepimiz Fivem Ortamında 1.5-2 Senedir Aktif Olarak Oynayıp Sunucularda Yetkili Olarak Veya Normal Bir Oyuncu Olarak Günümüze Kadar Gelen Yönetim Ekibiyiz.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?: Yukarda Belirttigim Gibi Uzun Zamandır Fivem Ortamında Bulundugumuzdan Fivem Kitlesini Oyuncularını Ve Fivemle Alakalı Bir Çok şeyi Çözmüş Anlamış Kişileriz. Yönetim Ekibi Olarak Hepimiz Bilgili Olduğumuzdan Yönetimle Alakalı Bir Problem Yaşamayacağınıza İnanıyorum Admin Power, Taraf Tutma,Oyuncuyu Ezme vs vs Bunların Hiçbiri Olmayacağından Eminiz.
Şimdi Sunucu Hakkında Sorularınızı Cevapliyalım ?
JustV Suncusu Nedir Ne Zaman Açılacak: JustV Sunucumuz Ortalama 4-5 Ay Önce Fivem Aleminde Günde Aktif Olarak 70-80 Kişiyi Oyuncu Barındıran Bir Sunucuydu Ama maalesef ki O Zamanki Aksaklıklar Yüzünden Yönetim Ekibi Olarak Kapatma Kararı Verdik Şu Anda İse Daha İyi Bir Yönetim Ekibi Ve Script Bakımından Kalite Bakımından Kendimizi Daha Çok Geliştirip Daha iyi Şekilde 13-14 Kasım Tarihleri Arasında Sunucumuza Aktif Vermiş Olacağız Umarım.

Sunucu da Aile Var mı?: Sunucumuzda Aile Var Nedeni İse Fivem Kitlesinde Bildiginiz Üzere Herkesin Rol Anlayışı Farklı Kimisi Aile Yapmak İster Kimisi Gang Onun İçin Sizleri Oyuncularımızı Kısıtlamak İstemediğimizden Aile Olacaktır Ama Belirtmek İsterim Aile Dediğimiz Zaman da Gidip Çakırbeyli, Alemdar vb Aileler Olmayacaktır Yönetim Ekibi Olarak Bunlara İzin Vermeyeceğiz Kısacası Aileler Gidip Sivilleri Ya da Herhangi Başka birisini Ben Aİleyim Diyerek İnsanların Rolünü Baltalamayacktır.

Sunucuda Ganglar Olucak mı?: Yukarıda Belirttigim Gibi İnsanların Rolünü Kısıtliyamayız Ondan Dolayı Olucaktır Gang Zaten Sunucunun Temelidir ? Ondan Dolayı Gangler Olacaktır.Öncelike Hepinize Merhaba Discord Sunucumuza Hoş Geldiniz. Aklınızda Sorular Oluşabilir Bunları Cevaplamak İçin Bizler Varız. Çok Normal Bir Şekilde Siz Kimsiniz Diye Kendi Kendinize Soruyor Olabilirsiniz ?

Biz Kimiz?: JustV Yönetim Ekibi Olarak Hepimiz Fivem Ortamında 1.5-2 Senedir Aktif Olarak Oynayıp Sunucularda Yetkili Olarak Veya Normal Bir Oyuncu Olarak Günümüze Kadar Gelen Yönetim Ekibiyiz.

sert kurallara sahip bir realistic bir sunucuda oynamak isterseniz aşağıya yazdığımız sunucu özelliklerini okuyabilirsiniz eğer ilginizi çekerse mülakat için konuşmak isteriz --- - Sunucu neden açıldı / Sunucu amacı : Günümüz fiveminde rol dönmüyor ve insanlarda bilinen sunucular dışında fivem de rol dönmeyeceğine inanıyor bizler xrp yetkili ekibi olarak insanların bu inanışlarının yanlış olduğunu çok bilinen bir sunucu olmadan da fivemde güzel rol dönebileceğini insanlara kanıtlamak istiyoruz yani sunucunun açılış amacı insanlara bir şey kanıtlamak ve bunu yapıyoruzda - Peki rol temamız ne ? : Sunucumuz Realistic/Hardrp konseptinde ilerliyor ve çok ağır bir cezalandırma sistemi mevcut - Alım sınırımız nedir ? : Alım sınırımız +18 yaş ve 1000 saattir. - Sunucu kaç çekiyor : 10 Ağustos açılış gününde 64/64 +12 sıra gün içi ortalaması 40 - Roller nasıl : Günümüzdeki fivem saçmalıklarının hiçbiri mevcut değil en basit örnek ile çeteler filli boya gibi gezip brom brom diye şakımıyor ve bir lorları mevcut lora bağlı kalmak zorunlu / Türk isimleri ve Türk kültürü tamamen' yasak ve ban sebebi ------- Örnek Roller :
------ Sunucu temelli olarak bu biçimde anlatmadığımız çok fazla değişik sistemimiz mevcut eğer ilginizi çekebildiysek aşağıdaki sınırsız linke basıp sunucumuza gelebilir daha detaylı bilgilendirme için sesli mülakat kanalına giriş yapabilirsin Işte link :

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!