Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Ekibimle server arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekibimle beraber (5-8 Kişi) sunucu arıyoruz. Arcade RP, Aile- Kartel gibi rollerin olmadığı, ekonominin de normal düzeyde olduğu (Ortada milyonlar dönmesin) bir sunucu arıyoruz. En az saati olan 530 saat, en fazla olanın da 1.5k saati var. Ortalama yaş 17-18.

Hocam selamun aleyküm

Duke RolePlay Sosyal RP odaklı +17 yaş ve üzeri LSSD - EMS - CUSTOM EKİP VEYA SOSYAL RP ODAKLI TÜM OYUNCULARI BEKLİYORUZ .

Merhabalar dostum. Space Roleplay ailesi olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kurulsal bir hizmet ve ilgi görmek istiyorsanız sunucumuza sizleri bekleriz.

Sunucumuz Hakkında; Hard Rp olan sunucumuzda baron, kartel bulunmamaktadır. Detaylı konuşmak ve tanışmak isterseniz discord adresimi buraya bırakıyorum. İyi günler dileriz.

Çoğu sunucunun yaptığı ""Bağışçı Kayırma"" kalıbına karşıt yönetim ekibi, eşsiz sistemler, hızlı / ilgili / adaletli ve tecrübeli yetkililer, samimi IC / OOC ortam, sıcakkanlılık, sıkı arkadaşlıklar ve sınırsız eğlencenin ortak noktası! Tam olarak elde etmek istediğimiz samimi aile havasını elde etmiş bulunuyoruz.

Öncelikle sunucumuzun sosyal rol agırlıklı olmasını ve düzgün paketler kullanılmasını istiyoruz, fakat sürekli, sosyal dönemeceğininde farkındayız, tatlı çatışmalar güzel pd ve sağlıklı rol kalitesiyle size bir sunucu sunmak istiyoruz.

Sunucumuzda yaştan çok rol bilgisine ve konuşma şekline önem verdigimizide belirtmek isteriz..

Sunucumuzda Sosyal rp yanı sıra oyuncuların sıkılmaması adına admin rol pasları bulunmaktadır, Eğlencenin ön planda oldugu sunucuda sıkılmamanız için özen ile ilerlerken sizide görmek isteriz.

Discord: Ducko#6330

Merhaba yeni açıcağımız sunucumuzda wh alımları başlamıştır aynı zamanda çete alımlarımız açılmıştır tamamen role odaklı bir sunucu olacak eğer çete açıcaksanız gereken 8 kişilik ve bana Özelden ulaşın bir ekip bir çoğu çete boştur isterseniz discord verin rahat bir sekilde konusalim

Duke RolePlay Sosyal RP odaklı +17 yaş ve üzeri LSSD - EMS - CUSTOM EKİP VEYA SOSYAL RP ODAKLI TÜM OYUNCULARI BEKLİYORUZ .

╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║► GRİDV ROLEPLAY
╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
║+İlgili yönetim ekibi !
║+Hard ekonomi !
║+Saygıya önem gösteren staff kadromuz !
║+Seçkin üye alımları !
║+Sosyal RP !
║+Sınırlı Gun RP !
║+Uygun Şehir sistemi !
║+Rolde Etkinlik ve yarışmalar !
║+Özgün Karakterler !
║+Gerçekçi yaşam imkanı !
║+Aile-Cartel-Baron yok !
║+Uygun Donate’ler !
║+Fix legal ve illegal meslekler !
║+Rol paslama ekibi !
║+Kaliteli Rol ortamı !
║+E.M.S Alımları Vardır !
║+Çete alımı vardır !
║+Dlc Araçlar !
║+Modlu Araçlar !
║+Bağışcı Araçları !
║+Vale Sistemi !
║+Çeşitli farm ve meslekler !
║+Eightborn Tarzı madencilik !
║+14k ve üzeri kıyafet paketimiz herkezın arayıpta bulamadığı kıyafetler bu sunucuda mevcut !
------------------------------------
Ve benzeri birçok özellik gelip kendiniz görebilirsiniz test sunucumuz aktiftir.

İletişim Discord: Kadir Öztürk#3418

║ ► Discord sunucumuza ( ) gelerek Kayıt Odasına geçebilirsin.Yetkililer
seninle ilgilenecektir.

Dsotum Bi İleitşime Geçermisin ! ₮ɎⱠɆӾ#9999

MEЯT#4514
RİCA ETSEM ULAŞIRMISIN?

FiveM World - More Different

• Hard Roleplay deneyimi!
• Başvuru Formuyla mülakat!
• Adaletli sorunsuz bir yönetim!
• Gerçekçi Amerikan ekonomisi!
• Custom Gang sistemiyle herkes eşit!
• Sorunsuz, hatasız ve özgün sistemler!
• Türk, Arap ve Müslüman rolleri yasak!

Sevgilerimizle,
FiveM World Server Management Team

Konu üzerinden uzun zaman geçtiğinden , konu sahibinin aradığı sunucuyu bulduğu tahmin edildiğinden konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!