Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam CAST ROLEPLAY HİZMETİNİZDE!

uur19

Üye
FT Kullanıcı
Biz_Kimiz.png

KATILABILMEK_ICIN.png
Sunucumuza_katl.png
KIYAFET.png
Radial.png
Telefon.png
Banka_Sistemi.png
Galeri.png
Kyafet_Menusu.png
Mesleklerimiz.png
Soygunlar.png
Gym.png
Esrar_Sistemi.png
Meth.png
Polis_Tableti.png
Polis_Ozellikleri.png
Polis_Araclar.png

CAST ROLEPLAY'E KATILMAK İÇİN :

Konu tanıtımı çok güzel duruyor , özen gösterilmiş başarılar diliyorum..

Lan sırdan bir paketi öyle bi tanıtmışsınızki sunucumu kapayıp oynayasım geldi bi baktım bizle aynı ama güzel olmuş konuya emek gösterilmiş umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz

Sizin sıradan anlayışını bilmiyorum ama epeyce uğraşılmış bir paket. Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Oynamak isterseniz de bekleriz.
sıradandan derken uğraşmamışsınız anlamında demedim güzel olmuş ama içindeki şeyler paylaşıldığı için sıradan dedim

Konu tasarımı başarılı paket viber_free mi ( Herhangi bir dalga vb söz konusu değildir çok benzettiğim için soruyorum )

Konu tasarımı başarılı paket viber_free mi ( Herhangi bir dalga vb söz konusu değildir çok benzettiğim için soruyorum )
Evet Viber'ın paketini kullandık temel paket olarak. Üstüne ekleyerek bu hale getirdik.

Güncel

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!