Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket EDRP V3 FULL

kıyafet paketi olmadan atarmısın vds disk i az paket 3 gb 5 gb kıyafet paketi silemiyorum alan kalmıyor yukleyip atarmısın

Keremer0 Keremer0 Dostum awaiting scripts de kalıyor?

içinde kıyafet paketi yok diye biliyorum

kıyafet paketi olmadan atarmısın vds disk i az paket 3 gb 5 gb kıyafet paketi silemiyorum alan kalmıyor yukleyip atarmısın
Sorunsuz giriş yapman için datayı doğru çektirmen lazım direk indirip datayı kurarsan paket çalışmaz datasını doğru çektirmen durumunda çalışır.

Pakete herhangi bir blip'i nasıl ekleyebilirim?

SQL İçinde items tablosu yok ama yeni itemleri vs nasıl ekliyoruz?

PD Tabletinden ceza yazınca ehliyete el koyuyor ve polislerden geri almasını söylüyor pd nasıl veriyor bilen varmı yoksa scrpitsel birşeymi

PD Tabletinden ceza yazınca ehliyete el koyuyor ve polislerden geri almasını söylüyor pd nasıl veriyor bilen varmı yoksa scrpitsel birşeymi
Polis Komutları /stest ( Test Sürüşünü Başlat ) Polislerin Adalet Bakanlığına Gidip Bir Odadan Sürüş Testi Başlatması Gerekmektedir /stestb ( Test Sürüşünü Bitir ) Polisler Kişiye Ehliyet Verilmesini uygun görüyorsa bitirerek puanlıyor.

Polis Komutları /stest ( Test Sürüşünü Başlat ) Polislerin Adalet Bakanlığına Gidip Bir Odadan Sürüş Testi Başlatması Gerekmektedir /stestb ( Test Sürüşünü Bitir ) Polisler Kişiye Ehliyet Verilmesini uygun görüyorsa bitirerek puanlıyor.

Teşekkürler kanks birde market satın alma yerinde blip yok neden acaba

aviting scripte klaıyor neden acaba

evet datayı her şey,okutum ama avating scripte kalıyor yardımcı olursan sevinirim
Bende öyle kalmasının sebebi oydu başka bir sorun var heralde ben bilmiyorum maalesef arkadaşlar yardımcı olurlar umarım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!