Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket EDRP V3 FULL

Kanka zamanında senin kurallarına uymayan sunuculara vurduğunu unutmadı kimse. Sen sadece dolandırıcıları yok etmedin kendini geliştirmek isteyenleri de senin yolunda ilerlemezse yok ettin. Bana bile vurduğun zaman zar zor orta yolu buldukta vurmayı bıraktın. Ama eskisi gibi değilsin eskiden çıkarların için hareket ederdin şimdi Fivem için.
Hakkımı yemeyen, bana zarar vermeye çalışmamış, paketimi illegal yollardan kullanmayan biriysen veya müşterim değilsen tanışmamız olası bile değil. Yazılımımı korumak için yapmam gerekeni yaptım paketin içerisinde ki tonlarca açıktan çoğu sunucuyu oynanamaz hale getirdim fakat bu benim paketim olduğu için oluyor yani yazılım bana ait bununla ne yapmak istersem yaparım.

knk meraktan bakmak istiyorum pakete nasıl adminlik verebileceğimi söyleyebilir misiniz meraktan incelemek istedim paketi ve değişik adminlik sistemi biraz

Hakkımı yemeyen, bana zarar vermeye çalışmamış, paketimi illegal yollardan kullanmayan biriysen veya müşterim değilsen tanışmamız olası bile değil. Yazılımımı korumak için yapmam gerekeni yaptım paketin içerisinde ki tonlarca açıktan çoğu sunucuyu oynanamaz hale getirdim fakat bu benim paketim olduğu için oluyor yani yazılım bana ait bununla ne yapmak istersem yaparım.

F3D3R4LL F3D3R4LL İle daha önce alışverişim oldu kendisinin script paketini uzun zaman kullandık ve hiçbir zararını görmedik çoğu zaman yardımcı oldu, biz bu durumları yaşamazken başkalarının yaşıyor olmasında bence bir sıkıntı var. Adamın paketini çalmadıysan adama zarar vermediysen adam size neden zarar versin ?

F3D3R4LL F3D3R4LL İle daha önce alışverişim oldu kendisinin script paketini uzun zaman kullandık ve hiçbir zararını görmedik çoğu zaman yardımcı oldu, biz bu durumları yaşamazken başkalarının yaşıyor olmasında bence bir sıkıntı var. Adamın paketini çalmadıysan adama zarar vermediysen adam size neden zarar versin ?
Olay şuydu hocam federalin suçu yoktu aslında o zamanlar benim arkadaşım federalin çalınan modunu almıştı ordan patlak verdi mevzu sonrasında çözdük ama piyasada o zamanlar herkesin bir dilinde ya federal vurursa vardı

Olay şuydu hocam federalin suçu yoktu aslında o zamanlar benim arkadaşım federalin çalınan modunu almıştı ordan patlak verdi mevzu sonrasında çözdük ama piyasada o zamanlar herkesin bir dilinde ya federal vurursa vardı
Şuan istesem hala aynı laf dolanır ağzımda farkettiysen paketim çalınmıyor kafam rahat güvenlik önlemlerimi aldım. Tüm satışlarım e-arşiv faturalı çalan olursa direk celp yolluyorum bitiyor. İşi büyütünce çözümlerde kolaylaştı diğer yollara başvurmam gerekmiyor.

ben paketi kuramadım yardımcı olabılewcek varmı ındırdım kurdumda giriş yapamadım RHODES#2265

bu paketi sunucuda kullanabiliyor muyuz ücretsiz olarak mı paylaşıldı yoksa paket sahibinin izni mi almamız lazım ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!