Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket DOMİNO V1 FİNAL

paket zaten benimde elimde vardı paylaşmayı düşündük ama çöp olduğu için paylaşmadık :d? Ayrıca benim eleştirim başka birine olmasına rağmen ondan daha çok ağlamışsın
Aglamissin mi aglayan cok belli istersen paylasabilirdin tutan yok elestiri "Saygi" Cercevesinde olur ama annenden babandan cok saygi ögrenmemissin gibi gözukuyor .

Hiçbir zaman fixlemeye çalışmadık 1 ay boyuncaki süreç paketin yapılış sürecidir paket denendikten sonra sunucudan ayrıldım zaten hangi fixlemeye çalışmaktan bahsediyorsun bilmiyorum ama en azından fivem.net den bulduğum scriptlerin başına ismimi ekleyip paylaşmıyorum paketi indirip teşekkür eden bir sürü kişi oldu iyi ki de paylaşmışım içindeki scriptleri al video olarak at kanalına da adamalr script görsün bare. Beceremedi ayrıdlı diye yayın aynen üniversite sınavım yok sizinle uğraşmaktan bıkmadım

Paketin sorunsuz hali mevcut ve aynen fixleyemedim
Burada paketle alakasız yaptığın saçma yorumlar güzel birşey 48616 48617

Ekli dosyalar

• 1617560385598.png
    1617560385598.png
    74.5 KB · Görüntüleme: 3
Aglamissin mi aglayan cok belli istersen paylasabilirdin tutan yok elestiri "Saygi" Cercevesinde olur ama annenden babandan cok saygi ögrenmemissin gibi gözukuyor .
+1 arkadaşın yorumlarına sadece :) atıyorum ve geçiyorum çok fazla tınlamya gerek yok bu tarz kişileri

saygı mı ? Paketi kullanan ve paket hakkında deneyimlerim var ve gördüğüm deneyimlerimi paylaştım. :d

+1 arkadaşın yorumlarına sadece :) atıyorum ve geçiyorum çok fazla tınlamya gerek yok bu tarz kişileri
Bosver knk kendisine saygisi olmayanlara saygi duymak yada saygi duydurmaya calismak biraz aptallik yapmak gibi bosver

saygı mı ? Paketi kullanan ve paket hakkında deneyimlerim var ve gördüğüm deneyimlerimi paylaştım. :d
Bok gibi demek fixlemeye calismayin demek scriptler eski demek hahahaaha bunlar elestiri dogrudur

+rep

ab ch-erp çalıntı gibi duruyo ya trigger değiştirem paylaşam xD

Domino Domino paketi fixlemem 1 günümü aldı ve çok iyi bir paket eline sağlık

tamamdır tekrardan elinize sağlık çok iyi iş çıkarıyorsunuz
Teşekkür ederim elimden geldiğince bişeyler yapabiliyor yada yapamıyorum birinin işine yarıyorsa yeterlidir benim için

Teşekkür ederim elimden geldiğince bişeyler yapabiliyor yada yapamıyorum birinin işine yarıyorsa yeterlidir benim için
BİR TÜRLÜ ADMİNLİK VEREMEDİM NASIL VEREBİLİRİM

BİR TÜRLÜ ADMİNLİK VEREMEDİM NASIL VEREBİLİRİM
cmden verebilşirsin /setgroup id superadmin level
veya sqlden groups kısmına superadmin yazabilirsin

her yolu denedim ama bir türlü veremedim .d
Bişeyi yanlış yapıyorsundur paketin es_extended v1_final olduğunu unutma
kendine admin vermeyi unutma

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!