Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım ESX V1 FİNAL HATA

• Konbuyu başlatan xaneh
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 834

xaneh

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
'Xaneh#6591
44676

Temel pakete esx v1 final kurdum ardından böyle bir hata alıyorum. Nedenini bir türlü öğrenemedim. Bilen arkadaşlar var ise bana yardım edebilirlermi. Çok acil gerekli

hata nedeni örn: identity den steam hex çekmesini, fakat extendedmode veya es_extendedten license çekmesini istedigin zaman alırsın kayıt bölümlerini tekrardan kontrol eder misin​

Konu ön eki tarafımca değiştirilmiştir.​

hata nedeni örn: identity den steam hex çekmesini, fakat extendedmode veya es_extendedten license çekmesini istedigin zaman alırsın kayıt bölümlerini tekrardan kontrol eder misin​
nasıl değiştirebileceğimi daha detaylı anlatırmısınız biraz cahilim bu konuda

nasıl değiştirebileceğimi daha detaylı anlatırmısınız biraz cahilim bu konuda
ya kendin entegre edicen esx_identitye yada internetten bulucan ben mesela esx_v1 final ile paket yaparken çok zorlandım ama şuan bitirdim gayet güzel çalışıyor

scriptlerin içinde esx_identity kullanıyor musun diye bir bölüm var onları false yaparsan belki çözüme ulaşırsın . Benim bildiğim bu yanlış yönlendirmek istemem

scriptlerin içinde esx_identity kullanıyor musun diye bir bölüm var onları false yaparsan belki çözüme ulaşırsın . Benim bildiğim bu yanlış yönlendirmek istemem
V1 final alt yapı paketleri var indir al

Ekli dosyayı görüntüle 44676

Temel pakete esx v1 final kurdum ardından böyle bir hata alıyorum. Nedenini bir türlü öğrenemedim. Bilen arkadaşlar var ise bana yardım edebilirlermi. Çok acil gerekli
es_extended -> server -> main.lua içerisine girip
CTRL + F kombinasyonunu kullanıp license adı ile arama yapın.

karşınıza çıkan bütün "license" yazılarını "steam" şeklinde değiştirin

es_extended -> server -> main.lua içerisine girip
CTRL + F kombinasyonunu kullanıp license adı ile arama yapın.

karşınıza çıkan bütün "license" yazılarını "steam" şeklinde değiştirin
Dediğinizi yaptım oyuna giriş sağladım fakat çok fazla sorun var. M3 envanter kullanmak için kurmuştum aslında ama çok hatası var.

Dediğinizi yaptım oyuna giriş sağladım fakat çok fazla sorun var. M3 envanter kullanmak için kurmuştum aslında ama çok hatası var.
Sorununuz çözüldümü ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!