Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcılık-Yalancılık

• Konbuyu başlatan LITENT
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LITENT

Üye
FT Kullanıcı
Herkese Merhabalar
Forumdaki brkalkn1097/ProofStriker#3025 isimli şahıstan bahsedeceğim

İLK HAFTA YAŞANAN SORUNLAR

Fivemturk'te denk geldiğim bir konu dahilinde yaklaşık 2 ay önce 350 TL'ye paket, 150 TL'ye 128'lik key (50 Dolara Satılan Keyden) satın aldım. Bu arkadaş bana paketi herkese satmadığını, sadece bir kişiye sattığını belirtti ve ayritten her daim boş olup yardımcı olabileceğini söylemesine rağmen satın alma işlemi gerçekleştikten sonra dediklerinin hiçbirini de yapmadı. İlk satın alımdan 2 hafta boyunca sadece bir konuda yardımcı oldu ve onu da eksik yapıp gitti. Daha sonrasında hiç yanıma gelmedi. Paketi satın aldım, parasını ödedim yaklaşık 2 haftadır beni oyalıyor işte yok ben gelicem yok halledicez vs. diye, üstelik keyimi de vermiyor.
not: Bu şahıs ile anlaşmadan önce kendisin her daim müsait ve hiçbir şekilde işi olmadığını belirtmesine ramen whatsapp ve discord üzerinden mesajlarıma çok çok geç bakıyor ve "Hiç Müsait Olamıyorum İşlerim Çok Yoğun" diyerek geçiştiriyor. Fakat Ben Problemim Oluğunda Yazınca Bakmıyor Arkadaşım Müşteri Olarak Yazdığında Saniyesinde Cevap Veriyor :)

SONRASINA YAŞANANLAR TOPLAM 2 AY

Bu şahıs 150 TL verdiğim Keyi 1 ay sonra anca alabildim 5 6 gün kullandıktan sonra key hata vermeye başladı kendisi ile iletişime geçince tüm keylerin patladığını yeni bir key vereceğini söyledi. Aradan 2 hafta geçti.. bana bir tane key gönderdi işte olaylar burada patlıyor çünki 2 ay beni mağdur edip sonrasında daha çok mağdur etmek için gönderdiği key bir tek bende yok saydığım kadarı ile ve discord üzerinden benimlen iletişime geçen insanlarla birlikte yaklaşık 4 5 kişide bu key mevcuttur.. Keyin Tamamen Kendisine Ait Olduğunu Ve Başka Kimseye Vermediğini Söylüyor, bu durumlardan kendisinin haberi yokmuş :)

Bu Ve Bunun Gibi Şahıslar FIVEM e ve FIVEM TURK e Zarar Veriyor Adını Kirletiyor

Özetle Kenidisi Dolandırıcıdır Alışveriş Yapmak İsteyenler Kendileri Bilir Durum Bu Şekildedir

Tüm Kanıtlar Aşşıdadır Detaylı İsteyene Detaylı Atarım

Ekli dosyalar

• image2.png
    image2.png
    41.6 KB · Görüntüleme: 67
  • InkedScreenshot_16_LI.jpg
    InkedScreenshot_16_LI.jpg
    157.4 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    15.3 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    51.2 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    11.9 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    16.3 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    47 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    35.8 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    59.2 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    18.7 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    34.1 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_15.png
    Screenshot_15.png
    20 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_17.png
    Screenshot_17.png
    55.7 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_16.png
    Screenshot_16.png
    55.8 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_18.png
    Screenshot_18.png
    63.6 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_19.0.png
    Screenshot_19.0.png
    57.5 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_19.png
    Screenshot_19.png
    70.4 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20.png
    Screenshot_20.png
    98.4 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    69.9 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_23.png
    Screenshot_23.png
    14.9 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_22.png
    Screenshot_22.png
    73.4 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    28.3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_25.png
    Screenshot_25.png
    4.5 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_26.png
    Screenshot_26.png
    19.2 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_29.png
    Screenshot_29.png
    76.2 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_28.png
    Screenshot_28.png
    21.8 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_27.png
    Screenshot_27.png
    85.5 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_30.png
    Screenshot_30.png
    75.6 KB · Görüntüleme: 12
  • ss (1).png
    ss (1).png
    70.6 KB · Görüntüleme: 12
  • ss (4).png
    ss (4).png
    48.8 KB · Görüntüleme: 11
  • ss (3).png
    ss (3).png
    63.6 KB · Görüntüleme: 11
  • ss (2).png
    ss (2).png
    89.4 KB · Görüntüleme: 12
  • ss (5).png
    ss (5).png
    53.4 KB · Görüntüleme: 12
  • ss (6).png
    ss (6).png
    71.9 KB · Görüntüleme: 13
  • ss (7).png
    ss (7).png
    74.2 KB · Görüntüleme: 11
  • ss (8).png
    ss (8).png
    65.9 KB · Görüntüleme: 15
  • ss (19).png
    ss (19).png
    80.5 KB · Görüntüleme: 14
  • ss (18).png
    ss (18).png
    62.6 KB · Görüntüleme: 13
  • ss (17).png
    ss (17).png
    67.9 KB · Görüntüleme: 15
  • ss (20).png
    ss (20).png
    73.5 KB · Görüntüleme: 14
  • ss (21).png
    ss (21).png
    74.4 KB · Görüntüleme: 16
  • ss.png
    ss.png
    95.2 KB · Görüntüleme: 21
  • ssd.png
    ssd.png
    14 KB · Görüntüleme: 18
Merhabalar Öncelikle.

Aldığı paketi teslim ettim. Ve bazı ihtiyacı olan şeylerde yardımcı oldum.
Keyi sağlayamıyorum diye az önce parasını iadesini verdim. burada her hangi dolandırıcılık olacak bir durum bulunmamaktadır..
Yetkililer durumla ilgilenirseniz sevinirim.

14379

İade ettiğime dair görüntüler burada.

Olayı burada uzatmak istemiyorum 2 ay mağdur ettin beni. Zaten ben olayı anlattım isteyen alışveriş yapar. Parayı teslim etmen bir şeyi değiştirmiyor normalde parayı bile vermeyecektin ? olaylar mahkemeye gidecekken geri vites yaptın bu key mevuzsundan bir tek ben değil 3 4 kişi ayriyetten bir şirket mağdur ve onlarda dava sürecinde şuan :)

Yardım edeceğim diyip 2 ay bekletiyosun, çözeceğim dediğin hiç bir sıkıntıyı çözmüyosun, destek vericem diyip vermiyosun bi tane uyduruk paketi yollayıp 350 lira alıyorsun. 150 de key için alıyorsun. Adın dolandırıcıya çıkınca key'in parasını iade edip adını temizlemeye çalışıyorsun. Geçeceksin o işleri.
Bu orada Konu benimle onun arasında bu konu arasında seni ilgilendirir mi ? Burada dolandırıcılık yok paketinimi teslim etmedim. veyatta keyin ücretinimi iade etmedim ?

Kimi dolandırmışım hocam Yaptığın yazıyı herhalde okumayarak yazıyorsun yada bilmeden yazıyorsun. Sorun yok Gerekli konuyu yöneticilere bildirdim. Onlar kararı vereceklerdir.

Arkadaşlar buradaki konu bu arkadaşa Paketini sağladım. Key sağlayacaktım keyler patladı sorunlar çıktı sağlayamadım. bende iadesini verdim. Ve bana özelden seninle uğraşacağım gibi tehtitler savurdu yani bu konunun arkasında olacağımı herkesin bilmesini isterim. Yani kafasına çok takılan birşey varsa discord adresim yazıyor ekleyip sorabilir. Bizim kimseden kaçtığımız yok burada normal bir şekilde konuya açıklık getirmeye çalışıyorum Birini dolandıracak olsam iadesini vermem yani şikayet açmış arkadaşımız ama konunun başlığı saçma Yani vicdanen rahat etmediğim için bu konuya böyle cevap veriyorum. Bende bu konuda 3-4 kişiye key nasıl ulaşıyor bilmiyorum o yüzden iadesini sağladım. Gerekli konuşma Fivem yönetiminde..

Son düzenleme:
1. si Teslim Ettiğin Pakette Sürekli Hata Çıkıyor, Sana Gel Çöz Diyorum Sen Bana "sen bu paketle uğraşma yeni paketim var bakmak istersen fiyatta ayarlama yaparız" Gibi Kelimeler Söylüyorsun, Cevap Vermememe Ramen 4 5 Kere Aynı Şeyleri Tekrarlıyorsun ?

2. si Key Konusunda Tamamen Haksız Olduğunu Sende Biliyorsun Ve İtiraz Etmiyorsun Burada Toplu Dolandırıcılık Vardır Hiçbir şeyi İnkar Edemezsin

Konuyla İlgili Bazı Resimler (Tekrar Paket Satmaya Çalıştığı SS ler Daha Fazla Hepsini Göndermedim)

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    37.6 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    22.4 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    12.1 KB · Görüntüleme: 15
Kimseden Çekincem Yok Arkadaş "tehtitler savurdu " Cümlesini Kurmuşta.. Tek Dediğim Bundan İbaret :D
Fazlası Varsa SS olarak Gönderebilir :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    29.1 KB · Görüntüleme: 20
İnsanların 1 Dakikası Bile Değerliyken Paramı Ve 2 Ayımı Çöpe Atıyorsun Haklı Olduğun Bir Yer Yok Senin

Konuyla alakası olmayıp buraya gelip kendi fikrini, düşüncesini bir daha belirten olursa yaptırım uygularım. Bu kural açıkça şikayetçiyim kategorisinde belirtilmiştir. Konuya gelicek olursak burada herhangi bir şekilde dolandırıcılık veya haksız bir şey yok. Kişi sizinle düzgün bir şekilde iletişime girmeye çalışırken siz farklı bir üslupla karşılık vermişsiniz. Forumumuzda key satışı tamamen yasaktır görmüş olduğum kadarıyla brkalkn1907 brkalkn1907 adlı kullanıcı bunu forumda yapmıyor discord üzerinden yapıyor ve eğer siz oradan key satın alıyorsanız bu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Ekran görüntülerinden gördüğüm kadarıyla paketi satın aldığınız zaman kişi sizinle zaten ilgilenmiş. Son olarak şunu söylemek istiyorum bu konu'da iki tarafında haklı olduğu ve haksız olduğu noktalar var. Konu iki tarafında uzlaşmaya gitmeyip konu altında altan altan iğneleyici laflar sokması nedeniyle ve forumumuzda key satışının, alışının yasak olmasının açıkça bir şekilde belirtilmesi nedeniyle konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!