Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Dispatch Roleplay Deneyimli Yetkili Arıyorum

Founder0

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
corteyn.weebly.com
Sunucu Adı : Dispatch Roleplay

Yaş Sınırlaması : +16
İstediğiniz Günlük Online Süre : 5 - 6
Aradığınız Özellikler : Tecrübeli - Deneyimli. Destek ile ilgilenebilecek kayıt ile ilgilenebilecek yetkili arıyorum Ötüken Roleplay da oynadıysa GELMESINLER. KALITEMIZ DÜŞMESİN
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : Discord : Corteyn#3888

gmail : [email protected]

Dispatch Roleplay

zhenwei Enj0y Dispatch’in açılmayacağını söyleyip tanıtım konusunu kapattırmıştı? Doğru mu hatırlıyorum?

Bu arkadaşlar dispatch'i kapattıktan sonra özelden "ismi alıyorum öyleyse" diyip tekrar açmak adına üzerinde çalıştığımızı ve bu sebepten izin vermediğimi söylememe rağmen ismi çalıp sunucu açan kişiler. Neyse açsınlar, yetkilisi konusunda size başarılar dilerim.

Sunucu tasarımlarımı da mı çaldınız? bir şikayet konusu falan mı açmalıyım şimdi durup dururken

5937 5938

? neyse, devam edin siz böyle

Bu mesajı yazdığın sahte bir görüntüden ibaret bile olsa veya ben bunun üzerine photoshop yapmış olsam bile bu tasarımı çalmadığın anlamına gelmez. Mesajlar yalandan ibaret olabilir, fakat sunucu logosu öyle değil. Eğer sunucu logosunu almış olmasaydın zaten seninle bir uğraşım olmazdı.

Çok fazla sunucuda oynadım, hepsi kendi amaçlarına göre çok güzel sunuculardı. Fakat hiçbiri benim amacıma uygun değildi, hiçbir sunucuyu hiçbir zaman kötülemedim ama oynarken ne keyif alıyordum ne de eğleniyordum. Kendi prensiplerimin bulunduğu ve kendi düzenimi ortaya koymak istediğim bir sunucu açmak istedim. Adı dikkat çekici olmalıydı fakat fikrim yoktu, izlediğim bir video'da polisler için olan bildirim sistemi scriptinin adı dispatch'ti. Sürekli ekranda [DISPATCH]: Shoots Fired'ımsı bir mesaj görüyordum ve bu ismin okunuşu aşırı hoşuma gitmişti, böylece sunucu adını koydum.

Sunucu işleriyle alakasız olarak tanıştığım bir arkadaşım benim gözümde çok usta ve çok iyi bir tasarımcı. Ve ben madem diğer sunucular yerine kendi sunucumu açacaktım, o zaman kendi tasarımlarımı yaptırtmak istedim. Kendisiyle konuştum ve sağolsun hiçbir karşılık istemeden bana çokça tasarım yaptı, bazen yaparken sabahladık bile.

Fakat siz, siz sadece sunucu ismini ve hatta tasarımlarını çalan insanlarsınız. Çokça sunucu açtınız ve hiçbirini de tutturamadınız. voRP'nin scriptlerine sahip olduğunuzu da vurguladınız fakat ne sahiptiniz ne de sahip olduğunuzu gösterdiniz. FiveM'i bir resim kursu olarak göreceksek benim resim tablom belli. Ben bu resim tablosunu aldım, kalemi de elime alarak tabloyu karaladım, şekillendirdim ve boyadım. Sonuç ise benim eserim ortaya çıktı. Günün birinde siz size ait olmayan şeyleri elde etmeye çalıştınız. Tabloyu çaldınız ve benim diye insanlara tanıttınız.

Size ait olan bir script yok, düzenleyip paylaştığınız scriptte yok. Kendi sunucu adınız yok, tasarımınız yok ve kendi işleviniz bile yok. Her sunucu diğer sunucudan fikir ediniyor fakat hiçbir sunucunun kendine has fikri yok. Sizce niye şu kadar binlerce insan voRP'nin başvurularında reddediliyor? Çünkü hiçbirinin kendine has karakter hikayesi yok! Hepsi başka şeylere bakarak karakter oluşturmuş. Ardından da bak bu benim karakterim diyerek başvuru göndermiş.

atsizatabeg atsizatabeg Dediğin şeye rağmen konuyu kirletiyorum, özür dilerim. Fakat her insan kendi şeylerini savunur. Ben bir inanç üzerine sunucu açmaya kalkıştım ve bu inancımı başkaları çaldı. Nasıl olsa insanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil, prensipleri ve inançlarıdır. Bir kimsenin prensipleri ve inançları yıkılırsa ne yapabilir ki? Yıkılmaması içindir bu savunma.

Her neyse, bunun üzerine daha fazla yorum yapmayacağım bu konu ile alakalı ve saldırıda da bulunmayacağım. Fakat günü geldiği zaman dibe vuracaksınız, unutmayın.
Founder0 Founder0

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!