Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Disc-Inventory [Paylasım yapılacak]

bozukbukod

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum lakin dev. konularında eskiyim.

Disc-inventory kullanacağım ve bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Açıkcası para pul fazla değer veren bir insan değilim.
Bana disc-inventory kullanırken yaşadığınız sıkıntı ve bugları söylerseniz eğer ben bunların hepsini teker teker fixleyip paylaşacağım.
0 Ücret talebi ile.

DF

Disc-inventory kullanacağım ve bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Açıkcası para pul fazla değer veren bir insan değilim.
Bana disc-inventory kullanırken yaşadığınız sıkıntı ve bugları söylerseniz eğer ben bunların hepsini teker teker fixleyip paylaşacağım.
0 Ücret talebi ile.
üzerinden iletişieme geçebilirmsiin benle

DF
arada sırada sağ taraftaki slotlar gozukmuyor bırının ustunu aradıgında torpidoda bagajda yerde eşya konuldugunda bakarken oluyor bu

DF
Ufak caplı bir kaç düzenleme ve fix yapıyorum, bakalım neler çıkacak. Ama daha zamanı var ve sıkacak gibi duruyor. Zaman gösterecek her şeyi açıkcası.

DF
hızlıca item yere atıp f2 yi kapatınca bug giriyo

DF
Ölünce eşyalar siliniyor ama fotoğrafları envanterde kalıyor, fotoğraflar gitse bile imkansız bugı oluyor o eşyadan 2 yada 3 tane olması gerek üzerinde

DF
Ben Genelde Tek Yaşadığım CSS le Olan Problem Güzel Bir CSS Olması Güzel Olur

DF
Veri kapatmadan ver buglarını fixleyebilirsen çok güzel olur

DF
İnventorye para item atılıyor fakat item para gözükmüyor envanterde

DF
Genel olarak weight sistemi destekleyen bir es_extended bulamıyoruz ve uyumlu kursakta diğer scriptleri patlatıyor uzun zaman üstünde kafa yorduk ama başaramadık, yeniyiz yardım etmek isterseniz NoxEtérnis#3116 discord nickimden ekleyerek bana ulaşabilirsiniz kar amacı gütmeyen hard rp sunucusu oluşturuyoruz ve core kitlemizde var, yaptığımız update in bitmesini bekleyen her türlü test aşamasında yardım ederiz uygun görürseniz.

DF

0 Ücret talebi ile.
Araf Beats#6082 ile iletişime geçebilir misiniz? Birkaç soru soracağım.

DF
Restart atınca itemlar ikiye katlanıyor

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!