Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Disc Envanter Css

ayhan

Üye
FT Kullanıcı
Envanter tasarımı nasıl olmuş fikirleriniz almak istedim
Video:

Son düzenleme:
başarılı ve hoş duruyor elinize sağlık

.

Sade Ve Hoş Envanter Çizgisini Kırmız Yaparsan Daha Güzel Gözükebilir

Tasarımsal olarak daha çok gelişmeli.
Diğerlerinden bir farkı olmalı (Örnekler : oyuncu yazan kısmı kişi adı onun sağ tarafına envyenile buttonu olabilir)

Tasarımsal olarak daha çok gelişmeli.
Diğerlerinden bir farkı olmalı (Örnekler : oyuncu yazan kısmı kişi adı onun sağ tarafına envyenile buttonu olabilir)
Teşekkürler güzel fikir bu konuda yardım almam gerekecek ama ?

Son düzenleme:
Env yenile komutunu nasıl buton haline getirebilirim?
Tetikleyicisi olan RegisterCommand ı silip kalanını alıcaksın CSS Kısmı basit zaten css biliyosun orayı anlatmıycam direkt olarak sil ver al gibi input buttonların kodlarını kopyalayıp oluşturduğun envkontrol butonuna ekliyceksin bayağ basit aslında (çok karışık anlattım farkındayım detaylandırırım anlamadıysan)

Yanlış anlaşılmak istemiyorum kişisel görüşüm hazır bi CSS in alınıp renkleri beyaz yapılmış hali

Bu css sin üzerinde oynamalar yapıp yaptim deneme yanılma yolu ile yaptim css ile ilgili çok bir bilgim yok zaten niye yanlış anlaşılsın k fikirllerinizi sunuyorsunuz ?

Ekli dosyalar

• unknown-3.png
    unknown-3.png
    2.2 MB · Görüntüleme: 40
Ellerine sağlık
Hoş duruyor.​

Güzel gözüküyor ?

? Buna benzer bir çok disc inventory css bulunuyor farklılıklar katman daha güzel olabilir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!