Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım "dope-envCSS" İlk Animasyonlu DISC Envanter CSS i

++ atıyorsun yardım etmedikten sonra ne anlamı kaldı ayıp ya bende seni yardımsever diye biliyordum discorda gel dedin 5 gündür bekliyorum :mad:
kanka unuttum bile seni xd yaz tekrar discorddan bakalım

Eline sağlık, fakat marketlerdeki itemlerin fiyatları yazmıyor. Zaman olduğuna yapıp atarım/paylaşırım eğer kimse önce davranmasa. (Söz vermeyeyim). Tekrar eline sağlık

Eline sağlık, fakat marketlerdeki itemlerin fiyatları yazmıyor. Zaman olduğuna yapıp atarım/paylaşırım eğer kimse önce davranmasa. (Söz vermeyeyim). Tekrar eline sağlık
yararlanacak kişiler adına teşekkür ederim ancak itemlerin fiyatlarının yazmamasının sorunu senin envanterin ile ilgili muhtemelen. öyle bir sorun ile karşılaşmadım

Hocam kullandığınız js ile beraber atabilir misiniz arkadaşın dediği gibi item fiyatları yazmıyor böyle olunca

Hocam kullandığınız js ile beraber atabilir misiniz arkadaşın dediği gibi item fiyatları yazmıyor böyle olunca
savage disc temel gibi bir resource pack vardı, envanteri ve envanterin css inin editlemediğim halini oradan almıştım (sanırım) indirip ulaşabilirsiniz

Merhabalar,
Son zamanlarda CSS satışları fivemturk.com üzerinde çok yaygınlaştı :)
bende meslektaşlarımın ürünleri ile yarışacak *Tamamen Ücretsiz* bir envanter CSS i yazıp
paylaşma kararı aldım, Herkese iyi kullanımlar.

Videonun 30 FPS kayıt edilmesi ve Kalitesi dolayısıyla animasyonlar pek belli olmamış.
Kişisel görüşüm indirip test ettiğinizde videoda gözüktüğünden çok daha hoş bir envanter css i ile karşılaşacağınızdan eminim :)

SHOWCASE

Görüşlerinizi aşşağıda belirtirseniz sevinirim :)
iyi günler

Edit : eğer olurda envanter CSS mi editleyip satmaya kalkmanız&kendiniz yapmış gibi göstermenize izin vermiyorum.
Configdeki shopa price ile bir item koyup almayı denediğimizde bedavaya itemi alabiliyoruz. fixlersen çok güzel olur +rep bu arada cidden güzel olmuş

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!