Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DİKKAT!!! KAYAOĞLU BİLİŞİM

REDLINEE

Üye
FT Kullanıcı
Turgay Kayaoğlu Kardeşimiz Fivem keyleri crackli 1 tane keyi crackleyip 5 kişiye satıyo biz bunu turgay arkadaşımıza deyince para iadesi dedi bizim 1 aydır telefonlarımızı açmıyo itibar etmeyiniz... Ssler Aşşağıdadır Teşekkürler :)

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    5.6 KB · Görüntüleme: 192
  • unknown.png
    unknown.png
    10.3 KB · Görüntüleme: 184
Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Kaya Turgay Kayaoğlu adlı arkadaş şahsımı da bizzat dolandırmıştır platinium key ücretini alıp telefonlarımızı açmayıp mesajlarımıza dönmemekte gerekli kanıtları topladım bizzat btk ya durumu bildirdim yarın da dosya çıktısını alıp savcılığa ileticeğim

Turgay kayaoğlundan bende key aldım bende herhangi bir sıkıntı olmadı defalarca key patladı her seferinde telafi etti şaşırdım doğrusu

TURGAY KAYAOĞLU (KAYAOĞLU BİLİŞİM) DOLANDIRICIDIR.5 AYDAN BERİ BENİ OYALIYIP DAHA SONRA ENGELLEDİ.HİÇ BİR ŞEKİLDE ONLA TİCARİ BİR ALIŞVERİŞ YAPMAYIN.

Bilişim şeklinde belirtmeyin böyle insanları sistemci ve yıllardır bu konuya emek veren arkadaşlara hakaret oluyor :(

Ablası avukattı mahkemeye vericekti en son crack key haram ben günaha bulaşmam diyordu

rezalet zaten bende key aldım 1 ayda yaşamadığım sorun kalmadı çöplükten beter bir hizmeti var alanlarada g.o

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!