Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ÖNEMLİ!!!! Şikayetçiyim VDS ALACAKLAR DİKKAT BURADAN ALMAYIN

akifbozkurtq

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.cjdevelopmentt.com
Discord
discord.gg/cjdev
İyi Geceler Fivemtürk üyeleri bugün sizlerle vds almak isteyen arkadaşlar hakkında bi öneride bulunacağım bunu vds alacaklar için geçerlidir.
15 Haziran 2021 Tarihinde [LİONHOST Bilişim]'den
8GB RAM - 8 CPU - 80GB Disk | Gelişmiş DDoS Koruması + Platinum Mta/Minecraft/Samp/Fivem Oyun Modu ve Script + 3 Destek Hakkı
Vds paketini Aldım 85 TL ye İlk başta vdsi kurdum sonra satış yapacağımk fivem paketini indirdim ve kurdum. Pakette Hiçbir sorun yoktu başlat.bat'tan başlattım sorun yok, sql okuttum sorun yok
Fiveme girdiğimde ilk başta şöyle bir hata verdi
1.Resim verdiği Hata
1.png
sonra Lionhostta ticket açarak durumu anlattım
1.2.png Resim
1.2.PNG
Sonra İp değişiceklerini söylediler
2.PNG
3.PNG
ip değişimi olacak dedi
3.3.PNG
ip değiştiğini söyledi ama değişen ip ile eski ip aynıydı
onu burda göstermem en azından biraz saygım var benim
İp ban yemiş dedi bana ben aynı kurduğum bu paketi başka swde kurdum aynı sorun çıktı adamlar dediki işletim sisteminizi tekrar kurun düzelir denedim ve düzeldi
ama lionhost ilgisizce ip ban dedi hemen bana ban yemiş ip adresi vermiş ihtimalleride var Çünkü (Paketi kaç kere kullandım sorun çıkmadı burda kullandım sorun çıktı hemde vds aldığım gün)
Adamlar o kadar ilgisizki aldığım keyi key bozuk key banlattı fln birşeyler dedi yani burda kaç kişi keymastırdan key aldığında vdsi ban yedi birisi yazsın allah aşkına
4.PNG
ordan tanıdığım bi abim Kaan Lionhost
sorunun ip adresinden kaynaklı olduğunu söyledi ki haklı
5.PNG

ip değişti dedi eski ipyi tekrar değişti diye paylaşarak bu seferde şifre yanlış hatası aldım
Sonra Bakın Burası Önemli olan1.Kısım İlgisizlik %2000
6.PNG
ip ban değiştiriyor fln oyalıyor kafasına göre oyalama sebebi vds alınca 3 gün iade süre var 3 gün geçince iade edemiyorsunuz
7.PNG
burda kaybettiğiniz günler size geri verilecektir diyor aklınızda tutun
8.PNG
önceden şifre yanlış diyordu şimdi de vakit geçirmek için vdsi kapattı ve vds Mehmet Lionhost yani firma sahibinden başka erişen bile yok o da kayıp firar yok ortalıkta
9.PNG
burda vds aldım ve kullanamadığım 8 gün oldu ve hala haber yok
10.PNG
herşey mehmet beye bağlı kimse birşey yapamıyor
11.PNG
burda vds alalı 40 gün geçmiş daha yeni cevap veriyor
ve hala sorun bizden kaynaklı diyor ve ve vealttaki mesaja bakın para iadesi ilk 3 günde olur (o kadar oyaladı iade etmemek için)
12.PNG
40 gündür yok vds kapalı ve şifresi yanlış hala biz giriş yapıyoruz sıkıntı yok diyor
13.1.PNG
burda hala sorun olmadığını sorunun bende olduğunu söylüyor
birde diyor ki aylık ödemediğiniz için giriş sadece bize özel
40 gündür kullanamadığınız vds'e siz ödeme yaparmısınız
ilgi sıfır herşey sıfır yok hiçbirşey olan benim parama oldu
15.PNG
birde diyorki 40 tlye 4gb lik paket verelim (ilk başta kaybettiğiniz günler size geri verilicektir diyor) sonra telafi süreci 1 haftalık sonrasi %40 indirim diyor dalga geçer gibi
16.PNG
hala ip banlattığımı söylüyor bana birde paket öneriyor bunu alabilirsiniz diye
bu seferde ten aldığım keye bok atıyor sorunun hala onlarda olduğunu söylemiyor

17.PNG
uğraştığım sadece mehmetti diğerleri de geldi yavaş yavaş
18.PNG
hem kullanıcı hatası diyorlar hemde benim vds ten anlamadığımı söylüyorlar.Madem ben anlamıyorum anlayan birilerine sordum
dh1.PNG
bilenler fiziksel makine olabiliceğini söylediler
dh2.PNG
veya banlanmış vds verme ihtimalleri de var. Bunu bilemem çünkü web panel erişimim yok düşünün sw açıcaksınız aldınız lionhosttan bir sorun çıktı vds restartlicaksınız adamlara ulaşmayı bekliceniz başka şansınız yok.
19.PNG
sorunun hala bende olduğunu söylüyor allahım deliricem
20.PNG
telafide yok güya 75 tllik vds bana 40tl ye vericeklermiş ilgi alaka 0 olduktan sonra ben ne yapim bedava verseler almam artık bu saatten sonra
Yani demem o ki

Lion Host müşteri memnuniyeti 0 (Kesin o müşteri memnuniyetlerini de kendileri yazmıştır)
Vds restart atıcaksınız: Bekleme Süresi ..... Gün
Ban Yemiş Vds Verme İhtimalleri Yüksek
LİONHOSTTAN VDS veya FİVEM MİNECRAFT Paket Alan Benim Gibi Ortada Kalır

Ekli dosyalar

• 14.PNG
    14.PNG
    28.1 KB · Görüntüleme: 17
Aynen o banı kesinlikle kaldırırlar kesinlikle... F3D3R4LL F3D3R4LL bir çosting daha :D

Lion ne la isimden direk anlasılıyor qw

Hostig' in ismi aile sunucusu ismi gibi

Hocam daha en başta sorun çıktığında Fivem'in IP Ban atmasına rağmen dedikleri şey SQL doğru mu paketini kurdunuz mu doğru , youtubden paket kurulum videosu izleyin tarzında şeyler söylüyorlar daha yolun en başında olmasına rağmen her şeyi bildiklerini düşünüyorlar 1 ip değişimi için 40 gün bekletiyorlar ki bu işlem sadece 30 saniye sürer normal şartlar altında bu firma yüksek ihtimalle de merdiven altı bir firma nereden nasıl denk gelip buluyorsunuz bunları bilmiyorum ama geçmiş olsun diliyorum.

Merhaba,

Teknik destek Discord üzerinden mi veriliyor? Bunları nereden buluyorsunuz anlamıyorum, kurumsal, resmi bir firmadan hizmet almanızı öneririm.

Geçmiş olsun.

Adamlar gerçekden büyük salak :D

piyasada datafex dışında kimseye güvenemeyeceğinin kanıtı :d Lion nedir abi gottenhost'a daha çok güvenirim
Datafex dışındaki kimseye güvenemezsin biraz abartı olmamismi

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!