Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Depo acınca hata verıo

BerkAYx191

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Heavy is God#2213
Oncelkel merhabalar bugun sıze bır hata gostercem lutfen yardımcı olun aldıgım hata soyle kı pd deposunu acıyorum ve boyle bır hata alıyorum normalde f2 de sıkıntı yok depoyu acınca boyle hata verıo lutfen yardımcı olun 43218

Bu arada kullandıgım ınventory CPDisc.rar adında bır ınventory bılgınıze

Olasy sukı sadece pd de oluo gun shopda falan ıtemler fln 3 tane polıce job denedım ama hcıbırındede olmadı sadece polıce joblarda oluo bana dısc uyumlu bır polıce job atabılcek pls

Konu tarafımca doğru kategoriye çekilmiştir.
Lütfen konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz.​

ben yardım konosunu goremedımde sorry bıraz yenıyım

Envanterin içerisindeki config dosyasında açmaya çalıştığın marketin içerisindeki eşyaları database üzerindeki eşyalar ile kontrol etmelisin​

Arkadaşın dediği gibi mysql de item tablosundan çektirilen itemler configdekiyle uyuşmuyor.

dostum senden ricam orda ki itemleri silip sadece WEAPON_COMBATPISTOL yazanı bırakman ardından envanteri restartlayıp tekrar açmayı dene
Hemen denyıorum

dostum senden ricam orda ki itemleri silip sadece WEAPON_COMBATPISTOL yazanı bırakman ardından envanteri restartlayıp tekrar açmayı dene

Oldu fakat ben bu ıstedıgım ıtemlerı kopyalayıp server.cfg den polıs deposunuma eklcıem

Sorunum cozuldu Rlanta sagolsun bu seyı nası kapatılbırım yetkılıerden kapatmasını talep edıyorum fixlendı

Sorunum cozuldu Rlanta sagolsun bu seyı nası kapatılbırım yetkılıerden kapatmasını talep edıyorum fixlendı

Merhaba, sorununuz çözüme kavuştuğundan dolayı konu başlığı çözüldü olarak değiştirilmiştir. İyi forumlar dilerim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!