Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ReyRP olarak datafexde barınıyoruz ve hizmetlerine gerçekten hayran kaldım. ilgi ve alakaları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz aşırı memnunuz

Öncelik olarak hizmetlerinden ilgi ve alakalarından hitabetlerinden tutun belirli bir sistem üzerinden hareketleri ile sorun odaklı değil çözüm odaklı ekipleriyle DataFEX ailesi ile tanıştığımız için çok mutluyuz herkese tavsiyemdir.

DGN deki diğer firmalara bakıyorum herkese giriyor bir tek datafex'in sunucularına girmiyor. Datafex veri merkezi değiştirdikten sonra neredeyse her gün çöküyor. Birde suçlu olarak dgn'yi gösteriyorlar.

48926

DGN deki diğer firmalara bakıyorum herkese giriyor bir tek datafex'in sunucularına girmiyor. Datafex veri merkezi değiştirdikten sonra neredeyse her gün çöküyor. Birde suçlu olarak dgn'yi gösteriyorlar.

Ekli dosyayı görüntüle 48926

Merhaba, DGN Tarafından UPLINK Birleştirme işlemi yapılırken mikrotik cihazımızda uzaktan bağlantımız kesildi bu sebepten dolayı tüm ağımız bir süreliğine düştü arından DGN ile hemen telefonla iletişime geçip tarafımıza local bağlantı için cihaz temin ettirdik ve problemi çözdük.

lginiz ve diğer arkadaşların naçizane yorumları için teşekkür ediyoruz.

Herhangi bir sorunuz var ise yorum altında
Hizmetinden memnun kaldığımız ve bırakmayı düşünmediğimiz bir yer 7/24 aktif yetkililer sayesinde bir sıkıntımız olduğu zaman beklemeden yardım alabiliyoruz Reyrpden sevgiler <3
1 yılı aşkın süredir Agora RP, Alesta RP, Otuken RP, Aspanda RP, Premium RP ve Otuken Z - Zombie sunucularımda i9 VDS, TS3, Paket ve Anticheat hizmeti alıyorum. Bu güne kadar sorun yaşamadık (1-2 kere veri merkezi taşıma sebebi ile kesinti olmuştu fakat kısa sürdü.). Gerek VDS, gerek yetkililerden aşırı derecede memnunum. DataFex adamdır. Net söylüyorum burayı takip eden diğer Çostingler çekemiyor ;)

Son bir kaç gündür müşterilerimize bir takım problemler yaşattık an itibari ile tüm problemleri giderdik detaylı yazıyı aşağıda ki bilgilendirme mesajında bulabilirsiniz.

Değerli Müşterilerimiz, Bu akşam sularında gerçekleşen Kesinti anlık bizim müdahalemiz kaynaklıydı ve bunun önüne geçtiğimizi belirtiyoruz. Siber saldırıyı yapan şahıslar cihazlarımızı yormak adına ip spoofing methoduyla 8.000.000 farklı ip 'den istek göndererek bizim bunu işleme sürecimizi baltalamak istiyorlardı. Tünel sistemi ile bu ataklar bize gelmeden farklı bir noktada kesilmiş durumdadır. GtaV RP platformunun %85'i Datafex.com.tr bünyesinde barındığından ötürü sizin yaşadığınız bir sorunu diğer tüm sunucularımız maalesef ki yaşamaktadır. Bunu yapan kötü niyetli şahısların sizlere geçtiğimiz günlerde, veya ileri ki günlerde ulaşmasını bekleyiniz ki ulaşacaklardır, cevap dahi vermeyin. Kendilerini belli edeceklerdir. Kendiler hakkında suç duyurusunda bulundu en yakın zamanda adaletin yerini bulmasını umuyoruz. DataFex yönetimi olarak sizden cidden çok özür dileriz. Önceki hizmet aldığımız firmalarda da bu şekilde problem yaşadık. Olayların nasıl olduğunu bilen arkadaşlarımız var bilmeyen arkadaşlarımız var. Bir saldırı methodu denenmeden önce engellenemez. Son zamanlarda yaptıkları saldırılar bizi yıldırmak yerine ilerideki zor günlerimizi kolaylaştırdı, unutmayın. Yapılan güncellemelerden sonra hattımız tünelleme ile başka bir yerden geçtikten sonra (Çok güçlü network cihazları kullandık Juniper Mx 204 gibi) buraya geldiğinden ötürü 1-2 ms fark yaşayacaksınız. Kısa süreliğine 300 Mbit/s download 950 Mbit/s upload değerleriniz olacaktır. Bu size hiç bir problem çıkartmayacaktır. Bu bahsi geçen kişiler firmamız hakkında bir çok yerde "sahte" iftiralara giriştiler. Hepsi sonuçsuz kaldı. Bizi biz yapan değerli müşterilerimiz yani sizler hep arkamızda oldunuz. Bu sorunların üstesinden gelebileceğimize inancınız tamdı. Kendime güvenmezken bile sizin sayenizde problemleri çözüme kavuşturabildik. Güncel olarak gelen saldırıları başarıyla engellemiş olup şuan sunucularınızı açmamanız için hiç bir engel bulunmamaktadır.

Datafex yönetim

Hizmetten memnun kaldım gayet kaliteli ve müşteriler ile birebir ilgileniyorlar bilgilendirme konusunda çok dikkat gösteriyorlar tavsiye ederim.

2600+'den fazla Oyuncuya Ev sahipliği yapıyor sunucularımız Türkiye de önde gelen firmalardan yaptığınız için bizi teşekkür ederiz !

Kampanyalarımızdan çok fazla yararlanan oldu stoklar nerdeyse tükenmek üzere çok yakında yeni stoklar eklenecek.

Kampanya devam ediyor !!!

Hiç bir şekilde RAM VEYA CPU 'DAN KISMIYORUZ HERHANGİ BİR LİMİT YOK ! SADECE KİŞİ SAYISINA ÜCRET ÖDERSİNİZ MAX RAM MAX CPU

49800

49799

İlgili ve bilgili bir ekip sorunsuz hizmet gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
@Sado ve @Salazar 'a ilgileri için ayrıca teşekkürler :) ?

Merhabalar, Biliyor musunuz ?

DataFex olarak saldırı aldığımızda Trafiğimizi yurt dışına çevirmiyoruz.

DataFex olarak tüm saldırıları Türkiye içerisinde hiç bir şekilde müşterilerimize yansıtmadan yüksek hat ve uplink kapasitesi ile kendi bünyemizde tutmaktayız. Hiç bir şekilde yurt dışına çevirme işlemi vs yapılmamakta olup hiç bir şekilde pinginizi yükseltmiyoruz Bu yapılan yurt dışına çevirme işlemi tamamen acemi işi olup çosstingler tarafından sıkça kullanılmaktadır. :)

Bugüne kadar hiç sorun yaratmadı hatta dün bazı arkadaşlar makinemi formatladı fakat güncel yedekleri sayesinde hiç bir sorun yaşamadım teşekkürler Datafex <3

Bugüne kadar hiç sorun yaratmadı hatta dün bazı arkadaşlar makinemi formatladı fakat güncel yedekleri sayesinde hiç bir sorun yaşamadım teşekkürler Datafex <3
Ne demek efendim.

7 Gün 24 Saat Anlık destek sağlamakla birlikte Tüm sunucularınız dataFex ile güvende ? Neden mi ? Kötü düşünceli insanlar tarafından sunucunuza yapılacak silme işlemlerini minimuma düşürüyoruz çünkü Nas Sunucumuz Sayesinde Her gün sunucunuzun güncel yedeğini alıyoruz ve son 3 günü bünyemizde tutuyoruz.

Swarthy Swarthy Müşterimize yapılan Saldırı 17 Haziran tarihinde saat 03:00 civarında silme işlemi yapılmıştı.

Sistemlerimiz Müşterimizin Yedeğini 17 Haziran 06:00 civarında almıştı. Bu yüzden 17 Haziran tarihli yedeği kullanamadık lakin 16 Haziran'da alınan yedeğin kurulumunu yaparak müşterimizin tüm verilerini kurtardık.

Bu yedekleme esnasında sunucunuz da herhangi bir yük binmez sunucunuz kapanmaz veya kasmaz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim..

57273

Selam ilgi ve alakalarından hitabetlerinden tutun belirli bir sistem üzerinden hareketleri ile sorun odaklı değil çözüm odaklı ekipleriyle DataFEX ailesi ile tanıştığımız için çok mutluyuz herkese tavsiyemdir. Kimse kusura bakmasın cokta özür dileyerek bu arkadaşlar benden yaş olarak cok kücükler lakin bunlardaki taşşak hicbir firmada yoktur alayıadam cırpma peşinde ama DataFEX bu adamlar adam gibi adam daha memnun kaldıklarımı buraya yazsam sayfalar yetmez ama tek kelime anlatılmaz yaşanır vesselam

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!