Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Örnek Yorum;

BamBamHosting Firmasından teamspeak3 ve vds hizmeti kullanmıştım , teknik bilgileri pek yok fakat müşteri ilgileri çok iyiydi yardımcı olmaya çalıştılar ddos koruması kısmında bir garanti vermemişlerdi ona bağlı olarak ta sıkıntı yaşadık sürekli saldırı almıştık lakin söylemişlerdi zaten o yüzden bir şey diyemeceğim fiyatı ucuz destek taleplerine ortalama 3 saat içinde cevap veriyorlar benim yaşadığım tecrübelerim bunlardır.

Bölümün Amacı =

Datafex.com.tr olarak fiyat politikalarımızı güncelledik. Bilgi almak için datafex.com.tr ve aynı zamanda discorddan bizlere ulaşabilirsiniz

48416

DataFEX.com.tr Olarak top listede bulunan büyük sunuculara hizmet vermekten gurur duyuyoruz !

Peki neden DataFEX tercih ediliyor çünkü..

- 7/24 Gerçek destek !
- Kaliteli I9 10. Nesil işlemcili sunucular
- Gerçek Ddos Koruması
- Bilgili Ekip
- Kusursuz Hizmet
- Satın alım sonrasında ek ücret talep edilmiyor (Hat parası vs. )
- DataFEX'de Ram veya CPU( Core) Ücreti ödemezsiniz !
- FivemTurk.com'a özel indirimli reklam fırsatı !
- Sorunsuz hizmet ve daha fazlası..

48514

Toplamda 1900'den fazla oyuncuya ev sahipliği yapan sunucularımız ile birlikte sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz !

Bizleri tercih eden müşterilerimize sonsuz teşekkürler !

FEX25 İndirim kodu ile ilk alacağınız gaming sunucudan %25 indirimle alım yapabilirsiniz !

Kusursuz ve arkadaş canlısı destek ekibi, sorunlarınıza 7/24 destek, FiveM üzerine uzmanlaşmış ve adanmış bir firma.

FiveM sunucusu açıyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken firmadır.

Satın alma imkanım olmadı fakat datafex kullanan müşterilerimin sunucularına giriş yaparken sunucuda donma , yavaşlama , çökme gibi sorunların datafex de yaşandığını görmedim.Gayet işlerinde başarılılar başarılarının devamını dilerim ...

Herkese değerli yorumlarından dolayı çok teşekkür ederim.

2000 fivem oyuncusu ile devam ediyoruz aramıza katılmak isteyen var ise çok ciddi kampanyalarımız var özelden bilgi alabilirsiniz.

48615

48743
Datafex.com.tr Sayesinde 2 günden 190 gördük
TR1de yerimizi tutmaya devam ettik. Gönül rahatlığı ile Datafex.com.tr müşterisi olabilirsiniz.

Ne kadar doğru bilmem ama R10'da dolaşırken şöyle bir konuya denk geldim. Datafex'in önceki firması serverbutik aldığı makineleri sanırım geri vermiyormuş.

Ne kadar doğru bilmem ama R10'da dolaşırken şöyle bir konuya denk geldim. Datafex'in önceki firması serverbutik aldığı makineleri sanırım geri vermiyormuş.
serverbutik ile herhangi bir alakamız bulunmamaktadır. Yollarımız ayrılmış bulunmaktadır. Olay ise bizim ortaklığımızdan önce yaşanmıştır.

Uzun sürelerdir datafex.com.tr müşterisiyim, bu zamana kadar herhangi bir problem yaşamadım kesintisiz bir hizmet sağladılar, bunun haricinde teknik destek ekibine değinmeden edemeyeceğim çünkü en ufak bir sıkıntıda Salazar Salazar , EminberkK EminberkK başta olmak üzere canını dişine takana kadar sorunun üzerinde çalışıyorlar.

Datafex hakkında bir bilgim yok iyi gibiler ama önceki firmaları serverbutik ve federal diye biri vardı adı neydi bilmiyorum hackerlığa felan meraklıydı diye hatırlıyorum hatta şöyle bi konusu vs var:

Arkadaşlar konu Müşteri yorumları konusu konu içeriğinde de yazdığı gibi aldığınız hizmetin tecrübesini değerlendirebilirsiniz ancak.

F3D3RR4LL Nicki bir 2000 öncesi yapılan filmde hacker karakterde geçmekte kişiyle aynı filmi izlemişiz o account bana ait değil senin bahsettiğin F3D3R4LL ise benim. Mesleğim yazılım :D

1 yılı aşkın süredir Agora RP, Alesta RP, Otuken RP, Aspanda RP, Premium RP ve Otuken Z - Zombie sunucularımda i9 VDS, TS3, Paket ve Anticheat hizmeti alıyorum. Bu güne kadar sorun yaşamadık (1-2 kere veri merkezi taşıma sebebi ile kesinti olmuştu fakat kısa sürdü.). Gerek VDS, gerek yetkililerden aşırı derecede memnunum. DataFex adamdır. Net söylüyorum burayı takip eden diğer Çostingler çekemiyor ;)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!