Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Custom Kıyafet Ekleme (clothes)

cancan420

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar , forumda biraz araştırma yaptım ayrı olarakta farklı platformlarda ama türkçe olarak sorunsuz ve net bir şekilde nasıl custom clothes(kıyafet) saç gibi eklentileri ekleyebileceğimizi anlatan bir konu bulamadm bilgisi olan varsa eğer anlatırsa çok mutlu olurum , ihtiyacı olan herkesde faydalanmış olur , şimdiden teşekürler.

DF
Araç ekleme mantığı ile aynı modlu araç dosyalarını incelerseniz anlarsınız. Oyuna yansıması için en az argentium key gerekir.

DF
Güncel yokmu kimse? dosyaları oluşturuyorm örneğin stream klasörü oluşturuyorum içerisine bunları atıyorum
mp_f_freemode_01_mp_f_gunrunning_hair_01^hair_006_u.ydd
mp_f_freemode_01_mp_f_gunrunning_hair_01^hair_diff_006_a_uni.ytd

daha sonra boş bir __resource.lua oluşturuyorm koyuyorm sunucuya start veriyorm saç eklediysem otomatik berber dükkanına clot eklediysem otomatik kıyafetçiye ekleniyormu bulamadm çünkü

DF
Güncel yokmu kimse? dosyaları oluşturuyorm örneğin stream klasörü oluşturuyorum içerisine bunları atıyorum
mp_f_freemode_01_mp_f_gunrunning_hair_01^hair_006_u.ydd
mp_f_freemode_01_mp_f_gunrunning_hair_01^hair_diff_006_a_uni.ytd

daha sonra boş bir __resource.lua oluşturuyorm koyuyorm sunucuya start veriyorm saç eklediysem otomatik berber dükkanına clot eklediysem otomatik kıyafetçiye ekleniyormu bulamadm çünkü
Merhaba. İlk olarak bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için "FiveM Element Club" sunucu keyinizin bulunması gerekiyor. <- sonrasında bu linkten "eup-ui" ve "eup-stream" scriptlerini indirip başlatmanız gerekiyor. Elinizde bulunan ve eklemek istediğiniz tüm .ydd dosyalarını "eup-stream>stream" klasörünün içerisine atmanız gerekiyor. Sonrasında başarılı bir şekilde kıyafetler/saçlar sunucunuza eklenmiş olucaktır.

DF
Merhaba. İlk olarak bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için "FiveM Element Club" sunucu keyinizin bulunması gerekiyor. <- sonrasında bu linkten "eup-ui" ve "eup-stream" scriptlerini indirip başlatmanız gerekiyor. Elinizde bulunan ve eklemek istediğiniz tüm .ydd dosyalarını "eup-stream>stream" klasörünün içerisine atmanız gerekiyor. Sonrasında başarılı bir şekilde kıyafetler/saçlar sunucunuza eklenmiş olucaktır.
128'lik keyim mevcut zaten extra direk ordan illa almam gerekiyormu discord adresinizi verirmisiniz uygunsanız.

DF
Bu söylediklerinizi indirip startlarını vs verdim fakat şimdi herhangi bir işlem yapmadan kıyafet eklediysem kıyafetciye saç eklediysem berbere gelmiş mi oluyor yoksa extra bir menü ihtiyacı mı var bu saç ve kıyafetlere erişim için?

DF
Bu söylediklerinizi indirip startlarını vs verdim fakat şimdi herhangi bir işlem yapmadan kıyafet eklediysem kıyafetciye saç eklediysem berbere gelmiş mi oluyor yoksa extra bir menü ihtiyacı mı var bu saç ve kıyafetlere erişim için?
Hayır ihtiyacınız yok. Bir kıyafetçiye gidip kıyafetlere göz atın sonuna kadar, eğer bulamazsanız ilk başlardaki kıyafetlerin ikincil renklerine göz atın.

DF
Hayır ihtiyacınız yok. Bir kıyafetçiye gidip kıyafetlere göz atın sonuna kadar, eğer bulamazsanız ilk başlardaki kıyafetlerin ikincil renklerine göz atın.
Saç modeli ekledim fakat o berberde gözükmüyor oda mı aynı şekilde

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!