Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

CodeM den beslenen storeler PART [1]

modifz

Üye
FT Kullanıcı
Herkese merhabalar geçen günler fark ettiğim bir şeyi sizlerle paylaşmak istedim ülkemizin önde gelen storelerinden yüce EYES STORE sanırım son zamanlarda satışlarında düşmeler yaşıyor bu yüzden farklı pazar stratejileri deniyor. İşte görseller

CodeM invite linki

1676075256303.png

Bu ise codem uzantılı discord linki

1676075282896.png
1676075352534.png
Satışta başarılar dilerim.

Daha önce forum üzerinde dolandırıcılıktan ban yiyen hiç bir vasfı ve yeteneği olmayan Alyrix adındaki küçük kardeşimizin yaptığı trol bu arkadaşa whatsapp üzerinden bana ulaşmasını söyledim fakat dönüş alamadım teklifim hala geçerlidir, fakat bu boş konunun kapatılmasını talep ediyorum Sado Sado eğer buna dair bir kanıtı varsa kalabilir yoksa sorununu benimle özelden çözebilir diye düşünüyorum, kazanç konusuna gelirsek tüm ürünlerimizin arasına +1 ürün daha eklememiz yeterli ki zaten buna ihtiyaç bile yok, üreten ve üretemeyen arasındaki farkı Alyrix'in zekası belirliyor.

1676093931008.png

Son düzenleme:
Şu dönemde bile işin böyle aptallıklar ya yazık sana avradı ile çift kale maç attığım ve sadece benim gol attığımın veledi
'pazar stratejileri' denmez ona gerizekalı

Daha önce forum üzerinde dolandırıcılıktan ban yiyen hiç bir vasfı ve yeteneği olmayan Alyrix adındaki küçük kardeşimizin yaptığı trol bu arkadaşa whatsapp üzerinden bana ulaşmasını söyledim fakat dönüş alamadım teklifim hala geçerlidir, fakat bu boş konunun kapatılmasını talep ediyorum Sado Sado eğer buna dair bir kanıtı varsa kalabilir yoksa sorununu benimle özelden çözebilir diye düşünüyorum, kazanç konusuna gelirsek tüm ürünlerimizin arasına +1 ürün daha eklememiz yeterli ki zaten buna ihtiyaç bile yok, üreten ve üretemeyen arasındaki farkı Alyrix'in zekası belirliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 81674
ne mal bi çocuksun sen ya

Foruma yeni girip 3 dakika arayla bu konuyu bulmak hmm, çok hızlısın dostum ya yapma böyle 3 satır yorum bırakınca karalanmıyor isim be.

1679388950573.png

hee benim la gardaş yarramı bi yala la gardaş
1680257612750.png
mesaj 1 21 mart mesaj 2 gene 21 mart ve ne gariptir ki o da bu konuya
işin daha da garibi mesaj 3 de bu konuya lkasndlşknsad
sahte hesaplarla değil de gerçek hesaplarla gelebileceğin günü bekliyor olucam

zamaanında kıyafet paketimi de yayıyordu, kim olduklarını anlamis olduk.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!