Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Harita CODE WALKER

• Konbuyu başlatan RESTWELL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 2K
R

RESTWELL

Guest
Arkadaşlar Cümleten Selamın Aleyküm Uzun zamandır Fivem de scriptler le uğraşıyorum. Fiveme Farklılık katmak için Code Walkera başladım. Ama bu sistemin nasıl çalıştığı hakkında herhangi bir fikrim yok. Açıkçası nasıl bir yol izliyeceğim hakkında bir bilgim yok. Kullanan arkadaşlar veya bu konuda uzmanlaşmış arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Herkeze Keyifli Oyunlar, Çalışmalar.

"T" ye basarak Toolboxu açabilirsin, genelde basit objeleri hareket ettirmek, genelde YMAP isimleri veya test ettirmek için kullanılıyor. Basit objeler çıkararak veya hareket ettirerek senin hazırladığın YMAP a eklentiler yapabilirsin. Ama daha gelişmiş bir uygulama istiyorsan kullanmanı öneririm.

İşin bir çok şekilde nasıl tasarlandığını öğrendim. Hatta ilk map dosyamıda hazırladım. kendi paketime :))
Daha Detaylı yeni bir şeyler katmak için kendime, eğitim videoları arıyorum program için.

Ayrıca şöyle bir şey sorucam bu günlerce uğraştığım map dosyalarını lisanslamak istiyorum. Bunu nasıl ve kim aracılığı ile yaparım ?

Lisans olayı biraz uzun.Eğitim için ise birçok yabancı video bulunmakta internette codewalker ile ilgili maalesef Türkçe video yok piyasada
ama zaten bu tür uygulamalar da biraz kurcalayarak daha iyi öğrenilir.

Lisans Konusu Hakkında özelden konuşabilirmiyiz ?

Lisans olayı biraz uzun.Eğitim için ise birçok yabancı video bulunmakta internette codewalker ile ilgili maalesef Türkçe video yok piyasada
ama zaten bu tür uygulamalar da biraz kurcalayarak daha iyi öğrenilir.

EVet net te bir çok video var ama malesef herkez ingilizce bilmiyor biraz çaba ve merak lazım bu işi yapmak için.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!