Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Code Walker | Ön Gösterim

MiddleStonks

Üye
FT Kullanıcı
Discord
MiddleStonks#1877
Merhabalar, YMAP nasıl yapılır veyahut Hazır olan YMAP nasıl değiştirilir bu gün kısaca bu husus hakkında konuşacağım.

İlk olarak Code Walker uygulaması genellikle bütün oyunları destekleyen mapper uygulamasıdır . Özellikle fivem çıktıktan sonra daha çok ilgi duyuldu. Genellikle ilk başlangıçta bu uygulamanın kullanılması tavsiye edilir ve tavsiye ederim. Bilakis YMAP yapan veyahut değiştiren kişiler için faydalı ve kullanışlı bir program.

Ara yüzü ve Yardımcı Aletleri kolay ve 1-2 saat zamanlama ile kolayca öğrenebileceğiniz seviyede. ( Sadece tek-tük İngilizce ile. )

Yardımcı Aletleri

35423
------------------------------------------------
Ara yüz Başlangıcı ( diğer kataloglara indirdikten sonra bakarsınız. )

35424
Yüklendikten sonra yapılması gerekenler;
Wiew Kısmında Yapılması Gerekenler; Enable Mod, Enable DLC isteğe göre açılır ve kapanır bilginize.
35427

Options Kısmında Yapılması Gerekenler;
35428

Code Walker Klawye Komutları;

(T) Tuşu Yardımcı Aletleri açar ve kapatır.
(WASD) Hareket etmenizi sağlar.
(Shift + E) Klonlar.
(Sol Tık) Sağa ve Sola çevirir.
(Sağ Tık) Gece, Gündüz değiştirir.
(Caps Lock) Ara yüzü kapatır, açar.
(Shift + WASD) Hızlı gitmenizi sağlar.
(R) Yukarıya çıkartır.
NOT: Benim bildiğim Klawye komutları bunlardır.

Size kısaca Code Walker nedir/ne yapılır olarak anlattım ( sadece üstünden geçtim.). Eğer ileriki zamanlarda MAP ile uğraşan arkadaşlara veyahut uğraşmak isteyen arkadaşlara, videolu ve görsel şekilde, detaylı ve net şekilde anlatacağım. Kendinize iyi bakın görüşmek üzere!
İndirme Linki;
Virüs Total ;
Kolaylıkça bulabileceğiniz Obje sitesi ;

Ekli dosyalar

• 1606846937214.png
    1606846937214.png
    10.3 KB · Görüntüleme: 53
  • 1606847344800.png
    1606847344800.png
    8.5 KB · Görüntüleme: 51
  • 1606848721572.png
    1606848721572.png
    53 KB · Görüntüleme: 51
  • 1606848767383.png
    1606848767383.png
    30 KB · Görüntüleme: 50
Gerçekten çok güzel bir Rehber hazırlamışsın eline sağlık ymap yapmayı öğrenmek isteyenler için güzel bir başlangıç olacaktır.

Sizlerin sayesinde rehber kısmımız her gün daha zenginleşiyor..

Eline koluna sağlık Code Walker hakkında güzel bir rehber olmuş.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Umarım bazı arkadaşlar için yararlı bir paylaşım olmuştur..

Çok teşekkürler. Bu programı kullandığım zaman takılma ve gecikme çok yaşıyorum bu sorunu çözme şansım var mıdır?

Çok teşekkürler. Bu programı kullandığım zaman takılma ve gecikme çok yaşıyorum bu sorunu çözme şansım var mıdır?
Programın kendi yüzeysel problemidir. Programı açtığın zaman otomatik olarak MAP yüklenmesi ve bazı eklentileri yüklediğinden dolayı bu sorunlar ile karşılaşabilirsin. Programı açtığın zaman 5-10 dakikalık bir kasma ve takılma sorunu yaşayacaksın sonrasında rahatça kullanabileceksin.

Programın kendi yüzeysel problemidir. Programı açtığın zaman otomatik olarak MAP yüklenmesi ve bazı eklentileri yüklediğinden dolayı bu sorunlar ile karşılaşabilirsin. Programı açtığın zaman 5-10 dakikalık bir kasma ve takılma sorunu yaşayacaksın sonrasında rahatça kullanabileceksin.
Teşekkürler

Merhaba programı kullanıp ymapi yaptıktan sonra kaydediyorum ancak çalışmıyor

Hayal gücü geniş olan, fakat bilmeyen kişiler için yararlı olmuş. Ellerine sağlık, başarılar.

Başarılı bir rehber elinize sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!