Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Chapter V

Konuyu başka yere çekmeyelim artık arkadaşlar. Oldu bitti yapacak bişey yok kimin haklı kimin haksız belli zaten uzatmayalım, hiç gerek yok.

TDK ve diyanet işleri adına burada bulunan messi abimize teşekkür ediyor PSG idmanlarının ne kadar yavan olduğunu da hatırlatmak istiyorum. Adamın o kadar boş vakti var ki buralarda. Konu ağlama duvarına dönmüştür, tavsiyelerim ağır gelmemeliydi bence çünkü donatelerimizin dekontunu dahi sunabiliriz dediğimizde gerek yok abi demişsiniz. Aşağılık kompleksi ile alakalı google a makale aratıp çıkan ilk sonucu buraya gönderdin sanırım ona bile bakmaya tenezzül etmiyorum herhangi bir kompleks sahibi olsam detaylara inerek sizi ezmeye oynardım üstün körü ithamlarınıza cevap verdim. Türkiye mükemmel bir cennet dini ve kültürel açıdan. Ağlama duvarı, dilek ağaçları adı altında geçen manevi değeri yüksek mekanları ziyaret etmenizin sağlıklı olacağına inanıyorum. Hiç olmazsa bir günlük alın her gece uyumadan ona yazarsınız.

O para biter. Bir gün okumak istersen yaz bana yollayayım seni yurtdışında üniversiteye hadi iyisin indirim de yaparım sana

benim param seni ilgilendirmez ama bitmez sen rahat ol he bu arada üniversite demişken o çoktan bitti ;)

benim param seni ilgilendirmez ama bitmez sen rahat ol he bu arada üniversite demişken o çoktan bitti ;)

Belli ki bir işe yaramamış ziraat diploman gel seni Kazan Üniversitesinde Tıp okutayım.

Hodri meydan aklında soru işareti olan varsa DC'ye beklerim beraber logları tek tek inceleyelim değerli forum üyeleri!
olay zaten loglardan çıkıp kubilayin girdiği role döndü mantık yok bir şey yok :D geçtiğimiz taşak ağır geldi banladınız biz sorun etmedik. gelmeyi düşünen arkadaşlar görsün diye buraya yazdık. adam hala doğuda silah kaçakçılığından gelen aşiret parasıyla gel seni okutayım diye boş yapıyor :D çiçek al annene moruk mutlu edersin bizim ihtiyacımız yok.

olay zaten loglardan çıkıp kubilayin girdiği role döndü mantık yok bir şey yok :D geçtiğimiz taşak ağır geldi banladınız biz sorun etmedik. gelmeyi düşünen arkadaşlar görsün diye buraya yazdık. adam hala doğuda silah kaçakçılığından gelen aşiret parasıyla gel seni okutayım diye boş yapıyor :D çiçek al annene moruk mutlu edersin bizim ihtiyacımız yok.

Anonimlik insana güzel cesaret veriyor bayılıyorum

Konunun boş bir şekilde uzatıldığını, OOC kinlerden ötürü asla hiç bir yere varılmayacağını ve olayın kolay kolay kapanmayacağını ve attack'da bulunan arkadaşların boş atarak kürek salladıklarını düşünüyorum, Bu kadar uzatılan konular, ya %100 kanıt gerektirir yada prim uğruna ve gövde gösterisi niyetine Show amaçlı devam ettirilir.

Konunun boş bir şekilde uzatıldığını, OOC kinlerden ötürü asla hiç bir yere varılmayacağını ve olayın kolay kolay kapanmayacağını ve attack'da bulunan arkadaşların boş atarak kürek salladıklarını düşünüyorum, Bu kadar uzatılan konular, ya %100 kanıt gerektirir yada prim uğruna ve gövde gösterisi niyetine Show amaçlı devam ettirilir.
yani güzel kardeşim ne diyorsun anlamıyorum ama oyunda kendi yaptığınız rol hatalarını yapıp sonra biz dalga geçtiğimizde kaldıramayıp yetersiz bilgiden banlıyorsunuz burda logları falan geçtim yani çok ciddiyim helal olsun yendi bizi bir şey demem hadi maddi durumunuz iyi oda güzel allah daha çok versin arabalarıda aldınız oda tamam ama gelip burda biz gövde gösterisi yapıyoruz prim kasıyoruz diye söylemen ayıp kardeşim umrumda değil cidden bak ama keyfinize göre insan banlamanız sonra haklıymışsınız gibi söylüyorsunuz attığınız bütün ssleri bak bizimle alakalı bunlar dupe yapıyor diyip o konuyu konuşmamıza rağmen kanıt olarak sunup bizim kötü oyuncular olduğumuzu dile getirmeniz :D ya bak valla biz ilk desteğe geldiğimiz zaman bizim hakkımızda çok şikayet var dedikten sonra dediğimiz bir tek laf var eğer biz insanların huzurunu bozuyorsak biz çıkalım rahatsızlık vermeyelim rolümüz kötüyse diye dedik ama, acayip yani insanlara soruncada sizin hakkınızda hiçbir sıkıntım yok rolde beraber gülüp eğleniyoruz diyorlar ve bizi yetersiz bilgiden banlıyorsunuz yani bide arkamızdan küfür ediyorsunuz cidden biz mi yanlışsız burda.

yani güzel kardeşim ne diyorsun anlamıyorum ama oyunda kendi yaptığınız rol hatalarını yapıp sonra biz dalga geçtiğimizde kaldıramayıp yetersiz bilgiden banlıyorsunuz burda logları falan geçtim yani çok ciddiyim helal olsun yendi bizi bir şey demem hadi maddi durumunuz iyi oda güzel allah daha çok versin arabalarıda aldınız oda tamam ama gelip burda biz gövde gösterisi yapıyoruz prim kasıyoruz diye söylemen ayıp kardeşim umrumda değil cidden bak ama keyfinize göre insan banlamanız sonra haklıymışsınız gibi söylüyorsunuz attığınız bütün ssleri bak bizimle alakalı bunlar dupe yapıyor diyip o konuyu konuşmamıza rağmen kanıt olarak sunup bizim kötü oyuncular olduğumuzu dile getirmeniz :D ya bak valla biz ilk desteğe geldiğimiz zaman bizim hakkımızda çok şikayet var dedikten sonra dediğimiz bir tek laf var eğer biz insanların huzurunu bozuyorsak biz çıkalım rahatsızlık vermeyelim rolümüz kötüyse diye dedik ama, acayip yani insanlara soruncada sizin hakkınızda hiçbir sıkıntım yok rolde beraber gülüp eğleniyoruz diyorlar ve bizi yetersiz bilgiden banlıyorsunuz yani bide arkamızdan küfür ediyorsunuz cidden biz mi yanlışsız burda.
Ben sizlerle ne OOC olarak tanıştım, ne Discord üzerinden görüştüm, ne Maddi durumum hakkında bilgi verdim, ne de Yetkiliyim, Standart bir oyuncuyum ve 3. şahıs olarak iki tarafta'da gördüklerimi yorumladım, eğer ki rolsel olarak "TEK BİR" hatam var ise lütfen kanıtları ile paylaşın 2.000 saat'in üzerinde ki " " karakterimi ve karakterime dair her şeyi kaldırayım.

Teşekkürler

Ben teşekkür ederim kardeşim iyi geceler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!