Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

busekartas adlı kişiden şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sado bey, rica ediyorum.
Bizim tarafımızdan yorum yapan kişiler sadece itami pala ve m1trov olmuştur.
Lütfen konu dağılmasın ve sonuçlandırılsın.

Selamlar, konuya çok hakim değilim fakat yazılanlara bakılınca birşeyler yazmak istedim.

Bu forumdaki birçok kullanıcı gibi bende FiveM piyasasına hakimim.

Eğer siz bir aylık developer hizmeti veriyorsanız işveren ne istiyorsa siz onu yapmak zorundasınız.

Ki kendi müşterileriniz de destek atın düşüyoruz, manasında buraya toplamanıza gerek yok.

Yaptığınız resmen dolandırıcılıktır. Hizmetiniz ilk yarısında paranızı alıp, 2 gün sonra sıkıştım paraya ihtiyacım var diyip aniden ben bu işi bırakıyorum mesajı atmanız şüphe uyandırıcı.

Aynı zamanda aylık 400 TL alıp ben scripti böyle yaptım 2 saat bunu fixledim diyorsunuz fakat zaten bunu haftalığına 50-100 TL ile çalışan developer arkadaşlarım, yazılanlara göre sizden daha iyi iş yapacaktır.

Hala pişkin pişkin konuşuyorsunuz...
ya bu şey değil mi 3. kişi Sado Sado

Kişilerin bizimle alakası bulunmamaktadır.
Konuyu trolle vurup pişkince tavırlar sergilemektedirler.
Başka kişilerin mağdur olmaması sebebiyle uzaklaştırılmalarını talep ediyorum.

Kişilerin bizimle alakası bulunmamaktadır.
Konuyu trolle vurup pişkince tavırlar sergilemektedirler.
Başka kişilerin mağdur olmaması sebebiyle uzaklaştırılmalarını talep ediyorum.
uzaklaştırılıcam zaten görkem merak etme uzaklaştırılıcağımı bile bile bu tavırları sergiliyorum şuan da sana en azından eğlenerek banlanırım

Tüm 3. şahısların yorumları silindi bundan sonra 3. şahıslar tarafından yazılacak herhangi bir mesaj ban sebebidir uyarısı yoktur.

busekartas busekartas işi yarıda bırakmanızı tekrar açıklar mısınız ? 1 Aylık olarak anlaştığınızı kabul ettiniz yukarıda kendi mesajınız ile burada %100 olarak haksız görülüyorsunuz.

Neden işi 2. günde bıraktınız ?

anlaşmanın ötesinde şeyler istendi o yüzden bıraktım.

zaten baştada aldığım ücret karşılığında hizmet sağlıycağımı söylemiştim ama tekrar diyorum kişiler köpek arıyordu ama o ben değilim ama yanınızda ki pala yardımcı olabilir size tam aradığınız kişi o gorkemburan gorkemburan

anlaşmanın ötesinde şeyler istendi o yüzden bıraktım.

Bu yaptığınız şeyin haksız olduğunu kabul ediyor musunuz ? Yaptığınız anlaşma şartlarına göre bu yapılmamalı biliyorsunuz değil mi ? 1 Ay boyunca devam eden bir hizmet vermelisiniz anlaşmanız ona göre. Bu kanıda şikayetçi taraf haklı görünmektedir.

Bu yaptığınız şeyin haksız olduğunu kabul ediyor musunuz ? Yaptığınız anlaşma şartlarına göre bu yapılmamalı biliyorsunuz değil mi ? 1 Ay boyunca devam eden bir hizmet vermelisiniz anlaşmanız ona göre. Bu kanıda şikayetçi taraf haklı görünmektedir.
ben haksız olduğumu kabul etmiyorum. çünkü bana göre haklı yönlerim var siz kimi haklı görürsünüz orası ayrı ama ben kendimi bu konuda haklı görüyorum ve bunu savunuyorum

ben haksız olduğumu kabul etmiyorum. çünkü bana göre haklı yönlerim var siz kimi haklı görürsünüz orası ayrı ama ben kendimi bu konuda haklı görüyorum ve bunu savunuyorum
Kendinizi haklı gördüğünüz yönler elbet olabilir , anlaşmaya göre haksız olduğunuzu kabul ediyor musunuz peki ?

3 Günlük Yasaklama
Yanaaağ yanaağ veda ettim ben sanaağ

Şikayet Konusu 3. Şahıs
Yani olmuştur olmadıysa da olmuş sayarız

Kendinizi haklı gördüğünüz yönler elbet olabilir , anlaşmaya göre haksız olduğunuzu kabul ediyor musunuz peki ?
hayır çünkü anlaşma şu şekildeydi verilen işler vardı evet listeydi bunlar yapılcaktı bunlarla ilgili ekstra birşey çıkarsa sorun vsvs bunları fixliycektim 1 ay boyunca ama fazlası istendi 6 aydır paket ellerinde kıyafetçide cinsiyet ve yüz değişimi yapılıyor kişiler bunu bile farkında değil söyleyince öylemiymiş diyorlar :d ve bunların hepsini fixlememi istediler. ve ayriyeten ücret düştüğünde buna göre işlem yapılcağını da gayet sesli olarak belirtmiştim istedikleri şeyleri pazara kadar bitiririm diyordum ve istedikleri şeyleri bitirdim de sadece ped sistemini yapamadım bunu da belirtiyorum zaten ki ped sistemini ilk söylediklerinde de yapabilceğimi pek sanmıyorum çok zor ama deniycem dedim bu şekilde yani olay kısaca ben kabul etmiyorum haksız olduğumu

hayır çünkü anlaşma şu şekildeydi verilen işler vardı evet listeydi bunlar yapılcaktı bunlarla ilgili ekstra birşey çıkarsa sorun vsvs bunları fixliycektim 1 ay boyunca ama fazlası istendi 6 aydır paket ellerinde kıyafetçide cinsiyet ve yüz değişimi yapılıyor kişiler bunu bile farkında değil söyleyince öylemiymiş diyorlar :d ve bunların hepsini fixlememi istediler. ve ayriyeten ücret düştüğünde buna göre işlem yapılcağını da gayet sesli olarak belirtmiştim istedikleri şeyleri pazara kadar bitiririm diyordum ve istedikleri şeyleri bitirdim de sadece ped sistemini yapamadım bunu da belirtiyorum zaten ki ped sistemini ilk söylediklerinde de yapabilceğimi pek sanmıyorum çok zor ama deniycem dedim bu şekilde yani olay kısaca ben kabul etmiyorum haksız olduğumu
Ama bakın son kez soracağım, siz kendinize göre haklı olduğunuz kısımları sadece kâle alıp ona göre cevap veriyorsunuz.

Size yaptığınız anlaşma olan 1 aylık süreç için, bu yaptığınız 2. gün çıkma olayında 2. gün çıktığınızdan ötürü haksız olduğunuzu kabul etmediğinizi son kez soruyorum.

Olayı çözüm sürecine gitmek istiyor musunuz peki ?

busekartas busekartas gorkemburan gorkemburan
ben daha fazla konuyu uzatmak istemiyorum arkadaşlar uzatmaya devam edebilirler ben kendimi savundum gereken şeyleri söyledim. Konu bu şekilde kalmaya devam edebilir beni tanıyan tanır tanımayan da burdan okuduğu kadarıyla tanısın çok da umrumda olan bir detay değil ben açıkcası edilen hakaretler üzerine gidicem bu arkadaşlarla daha fazla forum üstünden veya herhangi bir yerden konuşmak muhattap olmak istemiyorum ilginiz ve yönetim şeklinizden kaynaklı olarak teşekkürlerimi eder iyi günler dilerim Sado Sado

Merhabalar , herhangi bir çözüme ulaştırmak istemiyorum.
Çünkü buse ve çocuk arkadaşlarının konuyu ne kadar troll'e vurduğu , pişkince zaten banlanacağım bari eğleneyim tarzındaki mesajları açıkça bellidir.
Verdiğim para buse adlı arkadaşa ramazan ayında zekatım olsun.
Maksat diğer arkadaşların dili yanmasın böyle pervasız ve yüzsüz kişilerden.
Banlanmasını rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!