Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bu Kişiye Dikkat Edin

en azından 2k istemiyorlarda gene 250 fazla bu pakete
Yani aslında sorun kaça satıp satmaması değil de olumsuz karar verdiğimde küfür yemem. Güvenilir de gelmedi birisi almış galiba sıkıntısız ama arkadaşı mı onu da bilmiyorum belki arkadaşıdır ama güven salsın diye rol yapıyordur bilemem

DF
Küfür içerikli görsel tarafımca kaldırıldı.

DF
sabah bizede geldi sunucu giriş ekranı leon rp yazıyo :D

DF
evet kendini developer sanıyor ama bence paketi yapan o değil başkası sadece yarıdm ediyor sandığım kadar ama satış görevlisi olarak küfür etmesi hoş değil
Benden paketimi ücretsiz ona atmamı istedi ve sonrada v3 diye satacağını söyledi kendisi bende salak değilim neden vereyim paketimi bu adam dolandırıcı bişey almayın muhattap olmayın !!!!

DF
Devloperliği düzgün yapamıyor bence !

DF
Son düzenleme:
Devloperlik ayağına insaların keylerini ve paketlerini çalıyor ondan key istedim bakalım varmı diye 4 tane key attı ve hepside çalışan 128 lik keyler ve al bunları paketlerden çaldım dedi bunları söylememin sebebi 2 gün önce onlarlaydım ama bunları duyduktan sonra ayrıldım
Bilemem key konusunu falan ama benimle geçen muhabbet paket satma muhabbetiydi dolandırıcı mı bilmiyorum

DF
Benden paketimi ücretsiz ona atmamı istedi ve sonrada v3 diye satacağını söyledi kendisi bende salak değilim neden vereyim paketimi bu adam dolandırıcı bişey almayın muhattap olmayın !!!!
Teşekkürler belirttiğiniz için

DF
44696

Bebeloperlar yaptığı 2 kişi kaldıran ve içinde 450 script bulunan paketini satmaya çalışırken olur gibi. Bu konuyu daha önce gördüğümden yemedim en azından sadece ne diyecek diye merak ettim .d

DF
Bu arkadaşın şua anki adını bana atacak varmı arkadaşla bi işim varda onda olan bşym var

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!