Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Bu Kişiye Dikkat Edin

Jazzy

Üye
FT Kullanıcı
Hepinize merhaba arkadaşlar. Bulunduğum sunucuda Founder Bey'in bana yazmasıyla bu arkadaşa yazdım. Paket satıyormuş ve arkadaşa düzgünce yazdım. Bana pek bir bilgisi yok gibi geldiği için olumsuz karar kıldım ve bunun üzerine bana küfür etti. Dolandırıcı mı bilmiyorum ama dikkat etmenizi öneririm.

Discord İsmi = Madafaka#6661

İyi Forumlar dilerim.

Görüntüler

DF

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    1.2 MB · Görüntüleme: 203
  • 2.PNG
    2.PNG
    1.1 MB · Görüntüleme: 204
  • 3.PNG
    3.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 191
  • 5.PNG
    5.PNG
    111.9 KB · Görüntüleme: 179
Tekrar söylüyorum

Dolandırıcı mı bilmiyorum ama dikkat etmenizi öneririm.

DF
Kanka sende çok darlamışsın çocuğu paket yapmak için bir yazılım dili bilmek gerekmiyor ki?

DF
Kanka sende çok darlamışsın çocuğu paket yapmak için bir yazılım dili bilmek gerekmiyor ki?
Çok darlamışsın değil bence böyle bir bakış açısı yanlış bana göre tabii ki. Ben paket önericeksem sağlam önereceğim sonuçta değil mi :) Ayrıca paket yapmak için yazılım dili bilmek gerekmeyebilir fakat sağlam bir paket yapacaksan yazılım dili elbette gerekli tabii ki bu da bana göre bir düşünce.

DF
Çok darlamışsın değil bence böyle bir bakış açısı yanlış bana göre tabii ki. Ben paket önericeksem sağlam önereceğim sonuçta değil mi :) Ayrıca paket yapmak için yazılım dili bilmek gerekmeyebilir fakat sağlam bir paket yapacaksan yazılım dili elbette gerekli tabii ki bu da bana göre bir düşünce.
Teşekkürler Arkadaş TaskBar exportunu bile bilemeyecek kapasitede gözüküyor

DF
adam satış görevlisiymiş bence boşa konu açmışsınız + sc den korunmanız lazım

DF
Hepinize merhaba arkadaşlar. Bulunduğum sunucuda Founder Bey'in bana yazmasıyla bu arkadaşa yazdım. Paket satıyormuş ve arkadaşa düzgünce yazdım. Bana pek bir bilgisi yok gibi geldiği için olumsuz karar kıldım ve bunun üzerine bana küfür etti. Dolandırıcı mı bilmiyorum ama dikkat etmenizi öneririm.

Discord İsmi = Madafaka#6661

İyi Forumlar dilerim.

Görüntüler
teşekkürler daha 18::28 de sunucuma girmiş

DF
adam satış görevlisiymiş bence boşa konu açmışsınız + sc den korunmanız lazım
Satış görevlisi olabilir. Ben kuşkum olduğu için konu açtım ve arkadaşın yazdıklarıyla satış görevli olması uyuşmuyor bence :) Ben yanlış anladıysam kusura bakma ama görseli aşşağıya bırakıyorum okursunuz o bölümü

DF

Ekli dosyalar

• ss.PNG
    ss.PNG
    119.8 KB · Görüntüleme: 55
evet kendini developer sanıyor ama bence paketi yapan o değil başkası sadece yarıdm ediyor sandığım kadar ama satış görevlisi olarak küfür etmesi hoş değil

DF
evet kendini developer sanıyor ama bence paketi yapan o değil başkası sadece yarıdm ediyor sandığım kadar ama satış görevlisi olarak küfür etmesi hoş değil
Bulunduğu yerden ayrıldığını belirtiyor başka bir yerde satış görevlisi mi bilemiyorum ama eğer değilse bence söyledikleri uyuşmuyor. ( Yanlış anlamadıysam bana böyle geliyor)

DF

Ekli dosyalar

• ss2.PNG
    ss2.PNG
    97 KB · Görüntüleme: 19
evet benim paket diyor galiba haklısınız yada paketi çalıp ayrılmışta olabilir çalıp satanlar çok çünkü

DF
Arkadaşın discord sunucusuna gittim ve sanırım o pakette ekibi ve ona ait.

Farklı paketi mi bilmiyorum ama size videoyu da atayım hemen.

( Onun mu veya bahsettiği paketi mi bilmiyorum. ama galiba bu da ekibiyle yaptığı bir paket ( emin değilim) ekran görüntüsüyle attım incelersiniz )

DF

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1.6 MB · Görüntüleme: 11
Arkadaşın discord sunucusuna gittim ve sanırım o pakette ekibi ve ona ait.

Farklı paketi mi bilmiyorum ama size videoyu da atayım hemen.

( Onun mu veya bahsettiği paketi mi bilmiyorum. ama galiba bu da ekibiyle yaptığı bir paket ( emin değilim) ekran görüntüsüyle attım incelersiniz )
hiç hata yok beyler (4:40)
konsoldaki hatalara bak :d
(12:20) cylex yanmeslek
bu bizim işimiz çok iyi yaptık

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!