Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [QBCore ] Kişiye Göre Özelleştirilebilir Roleplay Sunucu Paket

Xquard

Üye
FT Kullanıcı
[QBCore ] Kişiye Göre Özelleştirilebilir Roleplay Sunucu Paket

Bi arkadaşımın ricası üzerine sunucuları için paket yapmaya başladım paket onlara özel olacaktı satmayacaktım aslında fakat sunucu açma planlarında sorun çıkınca satmaya karar verdim. Paket alan kişinin istediğine göre 1 hafta boyunca ücretsiz geliştirilecektir. Alırsınız veya almazsın boş yorum yapmaya gerek yok

Paket test edilmiş herhangi bir sorunla karşılaşılmadı bulunursa fixleriz.

Pakette bulunan scriptler paketi yaptığım arkadaşımın istekleri üzerine yapılmıştır.
Pakette oldukça ui lı script bulunmaktadır Pakette arkadaşımın istediği leak ve esinlendiğim ui lar mevcut (leak script sahiplerinin discorddan iletişime geçerse kaldırırım herhangi bir problem yok heryerde var olduğu kullanıldığı için koydum)

Paketi alan arkadaşlara 3 Farklı kıyafet seçeneklerinde birini + Discord bot hediye olarak vereceğim (Guard, İc işlemleri discordda yapmanıza yarıyan bot, Discord yönetim botu)
Fiyat : 1200TLTL
Fiyat Konusunda Elimden Geldiğince yardımcı oluyorum. Tekliflerinizi yapabilirsiniz. Pazarlık yapılabilir.

Yakında daha fazla foto ve video ekleyeceğim beklemede kalın

TEKRARDAN SÖYLÜYORUM PAKETİ BEĞENEBİLİR VEYA BEĞENMİYEBİLİRSİNİZ BOŞ VE KÖTÜ YORUM YAPMANIZA GEREK YOK
YORUM YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN YUKARIYI OKUYUNUZ

1.png

2.png 3.png 5.png 4.png 6.png 8.png 9.png 10.png 11.png 12.png
code.png

Ekonomi ayarlama dosyasından kısa bir örnek (SUNUCUDAKİ TÜM EKONOMİYİ TEK DOSYADAN AYARLIYABİLİRYORSUNUZ)

[QBCore ] Kişiye Göre Özelleştirilebilir Roleplay Sunucu Paket

Bi arkadaşımın ricası üzerine sunucuları için paket yapmaya başladım paket onlara özel olacaktı satmayacaktım aslında fakat sunucu açma planlarında sorun çıkınca satmaya karar verdim. Paket alan kişinin istediğine göre 1 hafta boyunca ücretsiz geliştirilecektir. Alırsınız veya almazsın boş yorum yapmaya gerek yok

Paket test edilmiş herhangi bir sorunla karşılaşılmadı bulunursa fixleriz.

Pakette bulunan scriptler paketi yaptığım arkadaşımın istekleri üzerine yapılmıştır.
Pakette oldukça ui lı script bulunmaktadır Pakette arkadaşımın istediği leak ve esinlendiğim ui lar mevcut (leak script sahiplerinin discorddan iletişime geçerse kaldırırım herhangi bir problem yok heryerde var olduğu kullanıldığı için koydum)

Paketi alan arkadaşlara 3 Farklı kıyafet seçeneklerinde birini + Discord bot hediye olarak vereceğim (Guard, İc işlemleri discordda yapmanıza yarıyan bot, Discord yönetim botu)
Fiyat : 1200TLTL
Fiyat Konusunda Elimden Geldiğince yardımcı oluyorum. Tekliflerinizi yapabilirsiniz. Pazarlık yapılabilir.

Yakında daha fazla foto ve video ekleyeceğim beklemede kalın

TEKRARDAN SÖYLÜYORUM PAKETİ BEĞENEBİLİR VEYA BEĞENMİYEBİLİRSİNİZ BOŞ VE KÖTÜ YORUM YAPMANIZA GEREK YOK
YORUM YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN YUKARIYI OKUYUNUZ

Son düzenleme:
Yanlış kategoriye açmışım sanırım moderatör arkadaşlar düzenlerse sevinirim

24 saat içerisinde paketinizin satış fiyatını ekleyiniz..
Taktik güzelmiş. İyi forumlar dilerim..

Ekli dosyalar

• 1678751482124.png
    1678751482124.png
    34 KB · Görüntüleme: 70
  • 1678751487411.png
    1678751487411.png
    32.6 KB · Görüntüleme: 70
Asla helal para kazanmıyorum roleplay sunucu paketi. Adam tüm storeleri sentezlemiş paket oluşturmuş

azcık bakitelli sonra azcık F development toplama paket

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!